Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 54Тема. ПОРІВНЯННЯ ВИРАЗІВ, ЯКІ МІСТЯТЬ ТАБЛИЧНІ ВИПАДКИ МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 2. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ НА МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 2
Мета: закріплювати обчислювальні навички, знання таблиці множення числа 2; формувати вміння порівнювати вирази, які містять табличні випадки множення числа 2; закріплювати навички розв'язування задач; розвивати логічне мислення; підвищувати інтерес до предмета. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 69-70, завдання 426; 427) Завдання 426 — Скільки всього бананів роздали мавпочкам? Завдання 427 — Прочитайте відновлені рівності. 2. Усна лічба 1) Гра «Ланцюжок». 2) Обчисліть другий приклад кожного стовпчика, використовуючи розв'язання першого прикладу. 3) Кругові приклади. 4) Гра «Склади приклад». Даються числа: 6; 8; 12; 18; 16. Завдання: скласти різні приклади на табличне множення числа 2 з цими відповідями. 3. Хвилинка каліграфії — Яке число «зайве»? 5; 10; 11; 15; 20; 25; 30; 35. III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми закріпимо знання таблиці множення числа 2.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 70-71) Завдання 428 Учні з місця складають за малюнком задачу на множення з таким питанням: «Скільки всього ватрушок спекла мама?». Завдання 429. Колективне опрацювання матеріалу Учні читають таблицю множення числа 2. Пояснюють, як дізналися, що 2 · 6 = 12. Завдання 430 Учні розв’язують задачі усно. Завдання 431 Учні «ланцюжком» розв’язують приклади. Один учень працює біля дошки, решта — у зошитах. Завдання 432. Письмове виконання завдання з коментуванням Завдання 433 Задача розв’язується самостійно, після аналізу. Один учень працює за закритою частиною дошки (розв’язує за допомогою дій), другий — за допомогою виразу. 1) 24 + 17 = 41 (н.) — запакують разом за 1 год. 2) 41 + 41 = 82 (н.) — запакують разом за 2 год. (24 + 17) + (24 + 17) = 82 (н.) 2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Розв'язування задач за малюнками • Оля вимила чайні чашки і поставила їх на полицю у 3 ряди, по 5 чашок в ряду. Скільки чашок вимила Оля? • Олена вимила чайні блюдця і поставила їх на полицю у 5 рядів, по 3 блюдця в кожен ряд. Скільки блюдець вимила Олена? 2. Гра «Порівняй, не обчислюючи» Під час виконання завдання учні мають дати відповідь, не обчислюючи значень цих виразів. Наприклад: 2 · 5 > 2 + 2 + 2 + 2 + 2 + 2, тому що 2 · 5 — це сума п’яти двійок, а праворуч дана сума шести двійок.
|