![]() Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
![]() Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
![]() |
Урок 38
Тема. УСНЕ ДОДАВАННЯ ВИДУ 38 + 52. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ НА РУХ
Мета: ознайомити учнів із додаванням виду 38 + 52; формувати вміння розв'язувати задачі на дві дії; розвивати мислення, вміння виявляти зв'язки, формулювати висновки; викликати інтерес до предмета через гру, логічні завдання. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 50-51, завдання 301;302) Завдання 301 — Скільки всього кілограмів картоплі посадила господарка? Завдання 302 — Прочитайте вирази у порядку спадання. 2. Усна лічба 1) Гра «Ромашка». 2) Робота з таблицею
3. Хвилинка каліграфії — Які числа потрібно закреслити, щоб кожне наступне число було на дві одиниці менше за попереднє? 14; 13; 12; 11; 9; 7.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся, як додавати двоцифрові числа на прикладі виразу 38 + 52.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 51) Завдання 303. Письмове виконання завдання з коментуванням правил Завдання 304. Колективне опрацювання матеріалу Особливість прийому додавання для цих випадків полягає в тому, що, додавши одиниці цих двоцифрових чисел, отримаємо 10 (або 1 дес.), а одиниць буде 0. Завдання 305 Учні знаходять суму 26 + 14 та пояснюють розв’язання. Завдання 306. Фронтальне вивчення змісту задачі Під час відтворення змісту учні на дошці зображують умову задачі. Після цього працюють самостійно, один учень — за закритою дошкою. Завдання 307. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки. Після цього учні відповідають на питання: «Скільки всього горіхів у трьох пакетах?». Завдання 308. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки. 2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Розв'язування задачі Для шкільної їдальні привезли 34 кг цибулі, а моркви — на 5 кг менше. Скільки всього кілограмів овочів привезли в шкільну їдальню? — Про що говориться в задачі? (Про овочі.) — Про які овочі? — Що нам відомо? (Цибулі 34 кг, а моркви — на 5 кг менше.) — Яке питання в задачі? — Чи можемо ми відразу відповісти на питання задачі? — Чому? — А чи можемо ми дізнатися, скільки привезли моркви? — Якою дією: додаванням або відніманням? — Після цього ми зможемо відповісти на питання задачі? — Якою дією: додаванням або відніманням? — Подивіться на дошку і назвіть номер короткого запису, який відповідає завданню. (2) — Правильно, давайте повторимо умову завдання за коротким записом. 2. Самостійна робота 3. Офтальмологічна пауза 4. Розв'язування логічних задач • Одне яйце вариться 5 хв. Скільки знадобиться часу, щоб зварити три яйця? (5 хв.) • Діти збирали осінній букет. У ньому було 5 кленових, 2 дубових, 4 березових і осиковий листки. Зі скількох різних дерев були листки? (4) • В автобусі їхали 9 пасажирів. На зупинці всі, крім 3 пасажирів, вийшли. Скільки пасажирів залишилося в автобусі? (3)
VІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ — З яким прийомом обчислень ознайомилися на уроці? — Як оцінюєте свою роботу?
VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 51, завдання 309; 310.
Date: 2015-09-05; view: 489; Нарушение авторских прав |