Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 27





Тема: Щасливого Великодня

Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; ознайомити учнів з новими ЛО та закріпити їх уживання в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні речень у теперішньому неозначеному часі та структур «Do you …? Yes, I do./ No, I don’t”; повторити вивчені літери.

Розвивати навички письма, навички діалогічного та монологічного мовлення; тренувати техніку читання.

Виховувати повагу до українських традицій.

Обладнання: тематичні малюнки до с. 65, картки для роботи в групах, алфавіт, картки для самостійної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

- Good morning, dear children.

I am glad to see you.

Say, please how are you?

- We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

- Today we’ll continue to speak about Easter holidays. We learn new words and make up sentences in Present Simple Tense.

- OK. Let’s start our lesson.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- At Easter we colour the eggs. You must match eggs with letters to the following colours.

(на яйцях літери, на кольорових кульках їх звуки)

б) мовна розминка

- Let’s learm a poem about this holidays.

(ex 2, p. 65)

4. Повторення раніше вивченого

а) фронтальне опитування

- Let’s play the game “A ball”. I’ll name the words in Ukrainian and you must name them in English.

б) робота з карткою

- You have a card. You must write down the small and the capital letters.

(Pavlichenko p.54, ex 3)

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Введення нової лексики

а) семантизація слів

- Look at the picture and say what can you see?

[i:] – [i:] – [i:] – Easter

[a:] – [a:] – [a:] – basket

[ ] – [ ] – [ ] – bunny

б) фонетичне опрацювання

в) закріплення лексики

гра «Покажи мені»

гра «Познач і скажи»

(Павліченко с. 54, впр. 1)







Date: 2015-09-19; view: 296; Нарушение авторских прав



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию