Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Розвиток навичок читання. 1. Підведення підсумку уроку
- ex 5b, p. 78 ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Підведення підсумку уроку - At home you can tell your parents what can you do at the lessons. - And now say what did you remember? 2. Закінчення уроку - OK. The lesson is over. - Good – bye! УРОК 32 Дата: ___________ Тема: Я люблю англійську мову. Мета: закріпити лексико – граматичний матеріал теми; тренувати у вживанні лексики в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні речень у теперішньому неозначеному часі; повторити англійський алфавіт; Розвивати фонематичний слух; навички усного мовлення; тренувати пам'ять та увагу. Виховувати любов до вивчення іноземної мови. Обладнання: алфавіт, місіс Попінс, парасольки з звуками,картки для роботи в групах, самостійної роботи, словосполучення. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання (див. урок 31) 2. Повідомлення теми та мети уроку. - At our lesson today we’ll speak about the English lesson. We tell what do you do at our English lessons. And we revise English alphabet and practice in using Present Simple Tense. 3. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - I invite a real English teacher. Let me introduce her. This is Mrs Poppins. She likes English very much. She always takes her umbrella. Today she trains with you your tongues. - Let’s begin. б) мовна розминка - And she wants to check up how do you know English rhyme which we learned at our last lesson. (p. 76, ex 3) 4. Повторення раніше вивченого - And now let’s revise words which we learned at our last lesson. You have cards. Match words with the pictures. (O.M. Pavlichenko ex1, p. 62) ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Розвиток навичок аудіювання а) бесіда - Open your books at page 79 ex1. Look at the pictures and tell what can you see? What do children do? - That’s right. And now listen to me. б) слухання міні – текстів - I’ll read the text and you must match it with the following picture. 2. Фізхвилинка. 3. Розвиток навичок діалогічного мовлення. а) усна бесіда - Mrs Poppins tells me that she wants to make up a dialogue with you. But first of all let’s review such phrases. Who can say in English «привіт», «Що це?», «грати в ігри», «співати». б) робота в групах - Let’s unit in four groups and do task. You have words and you must make up word combinations. - Let’s start. play a letter clap games dance a song write your hands sing a book read with friends с) робота з підручником - Work in pairs. Ex.2, p. 79 Date: 2015-09-19; view: 266; Нарушение авторских прав |