Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






УРОК ___ Дата __





Тема. Формування художньо-конструктивних навичок створення статичного чи динамічного образу в скульптурі (круглій або рельєфній). Персонажі казки "Золотий ключик, або Пригоди Буратіно".

Мета. Вчити учнів створювати статичні чи динамічні скульптурні образи, до­тримуватися пропорції у зображенні тіла людей і казкових персонажів, передавати співвідношення предметів за величиною, знаходити подібні та відмінні риси і передавати їх у ліпленні; удосконалювати уміння учнів застосовувати різні прийоми ліплення, розвивати моторику рук; вихову­вати охайність і швидкість у роботі, інтерес до дитячої літератури.

Хід уроку

I. Організаційний момент.

II. Повідомлення теми та мети уроку.

III. Актуалізація опорних знань.

1. Слово вчителя.

Хлопчик цей не простий, в нього ключик золотий, він веселий, запальний, до роботи беручкий.

— Так, це дерев'яний хлопчик Буратіно. Скульптури його друзів найчас­тіше можна зустріти на вулицях різних міст. А прийшов він з казки "Золотий ключик, або Пригоди Буратіно".

2. Робота з таблицею в альбомі.

3. Робота з підручником (с. 103).

 

— Розгляньте скульптури Буратіно, Мальвіни, тата Карло, П'єро, пуделя Артемона.

— У стані спокою чи руху вони зображені?

— Що вам підказало, що фігури зображені у стані руху? (Положення окре­мих частин тіла.)

Пам'ятайте!

Скульптури можуть бути зображені у стані руху (динамічному стані), чи стані статики (спокою).

Скульптори зображують спочатку фігури з м'якого матеріалу у стані спо­кою, а потім надають їм динаміки, тобто руху.

4. Робота з кулькою пластиліну.

• Розімніть кульку пластиліну спочатку в правій руці, а потім в лівій.

• Розкачайте у долонях валик.

• Защіпіть пальчиками у валику ребро (спочатку великим і вказівним паль­цем правої руки, а потім лівої).

• Скачайте долонями кульку.

• Приплюсніть її зверху і знизу пальцями правої руки, а потім лівої.

• Приплюсніть двома руками, зробивши з кульки кубик.

• Знову скатайте кульку.

• Виліпіть з кульки мисочку.

 

5. Фізкультхвилинка.

6. Практична робота. (Альбом, с. 53.)







Date: 2015-09-02; view: 907; Нарушение авторских прав



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию