Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Г) ван.а, ман.а, мул.а, ан.али, нет.о





Відповіді на тести

                       
а г в г г г в б в б а г

V. Підсумок.

v «Вільний мікрофон».

- Що дало Вам вивчення документації щодо особового складу?

- Чи погоджуєтеся ви із твердженням: «Щоб уміти, треба знати». Обґрунтуйте свою думку.

VI. Оцінювання діяльності учнів.

VII. Домашнє завдання.

Повторити подвоєння букв на письмі та розділові знаки при звертанні.

Заняття № 14

Тема. Інформаційні документи. Службові листи. Подвоєння букв на письмі. Розділові знаки при звертанні.

Мета:

§ ознайомити учнів з таким інформаційним документом, як службовий лист, його різновидами, правилами листування, особливостями оформлення листів різних видів;

§ формувати вміння лаконічно, коротко, зрозуміло висловлювати думки;

§ переконувати, доводити, пояснювати важливість проблеми, порушуваної в тексті листа;

§ робити правильний вибір нормативних форм;

§ розвивати культуру ділового спілкування;

§ виховувати толерантність, ввічливість.

Обладнання: схема – таблиця, пам'ятка «Правила етикету ділового листування».

Пишіть листи та надсилайте вчасно.

Л.Костенко

Хід заняття

I. Організаційний момент.

II. Актуалізація опорних знань.

v Лексична хвилинка. Поясніть значення слів: епістола, епістолярний, постскриптум.

Епістола (грецьке) – лист, послання.

Епістолярний – той, що стосується літературних творів, які мають форму листів, послань.

Постскриптум (латинське) – PS – «після написання», приписка після закінченого листа після підпису.

v Проблемне запитання.

- За яких умов можливе використання даних слів?

III. Повідомлення теми, мети, мотивація.

Розповідь вчителя за планом.

1. Із історії листування.

2. Службовий лист як інформаційний документ.

3. Класифікація листів.

4. Реквізити.

5. Правила етикету ділового листування.

6. Вимоги до тексту листа.

 

Date: 2016-01-20; view: 944; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию