Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Розвиток навичок читання. - Open your books at page 39 ex





- Open your books at page 39 ex. 5

- Listen to me and then read the word oneself.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

- OK. Tell me please what new material did you learn at our lesson?

- What does the phrase mean “Where is a cat?”

- What letter is it?

- Well done. The lesson is over.

 

УРОК 18 Дата: ___________

Тема: Cвіт навколо. Дієслово can. Прийменники місця.

Мета: активізувати ЛО попереднього уроку; удосконалювати навички вживання даних ЛО у своєму мовленні; ввести модальне дієслово can; вчити учнів будувати речення з даним дієсловом; формувати вміння учнів вживати прийменники місця;

Розвивати навички виконання простих інструкцій; навички усного діалогічного мовлення та аудіювання; дрібну моторику рук.

Виховувати зібраність, дисципліну та комунікативність (уміння працювати в команді).

Обладнання: малюнки до прийменників місця, картки літер, казкові герої: жаба, медуза.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

- Let’s regard our greetings.

How do you do, children!

How do you do, teacher.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

- Today we are going to learn new letters and make up sentences with modal verb “can”. You’ll also practice in using prepositions of place.

- But you’ll do this with our guests. It’s a frog and … you’ll know later.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- Look at our frog. It brings us the balloons. But they are unusual. There are many different sounds, let’s name them.

(називають)

б) мовна розминка

- Listen to and repeat the poem and translate the words which we learned on our last lesson.

A bird, bird, bird

In a tree, tree, tree

Four eggs, eggs, eggs

In a nest, nest, nest.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Введення прийменників місця.

а) пояснення вчителя

- Look at the blackboard. Who can you see?

- Say where is the cat?

- If we want to say «на», we’ll use the preposition “on”. If we want to say «У», we’ll use “in”. If we want to say «під», we’ll use “under”. Look at the frog and say where is it?

б) робота з підручником

- ex 1, p. 40.

- Work in pairs. Ask and answer.

2. Ознайомлення з дієсловом can.

а) пояснення вчителя

- Our frog can do many different actions. Look at it.

(демонструю дії)

- Who can translate in Ukrainian what does it do.

(hop, jump, run, walk)

б) виконання команд

- ex 3, p.40

- Listen, do, say.

в) фізхвилинка

- Під час подорожі важливо підтримувати гарну фізичну Наша жаба- мандрівниця знає про це якнайкраще. Вона завжди встигає і зарядку зробити, і побачити всі цікаві місця країни, у якій перебуває. Послухайте її корисні поради і виконайте рухи.

Fly by plane to mountains,

Swim into the sea,

Run to city fountains,

Jump from tree to tree.

And across our country

Go everywhere with me.







Date: 2015-09-19; view: 320; Нарушение авторских прав



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию