Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Дата___ ⇐ ПредыдущаяСтр 7 из 7
Тема: Незвичайний стадіон Мета уроку: • ознайомити учнів з новою програмою "Математичнийкосмодром"; • розвивати логічне образне мислення, увагу; виховувати інтерес донаукових знань. Обладнання: програма "Математичний космодром".
Хід уроку І. Організація класу. Повторення правил з техніки безпеки. Доповніть речення: • Спину тримай.... • Не працюй брудними і вологими.... • Сидіти на відстані.... • Не розпочинай роботу за комп'ютером без.... II. Перевірка домашнього завдання. Робота над запитаннями. • Яку тему ми вивчали на минулому уроці? (З Елзіком по планеті). • Куди направилися друзі Елзіка? (На планету Елзіка). • Куди хоче Елзік їх повести? (На стадіон). • Які були перешкоди на їхньому шляху? (Камінь, чагарники, лабіринт). • На чому друзі туди долетіли? (На спортивному зорельоті). 2. Перевірка завдання "Для розумників і розумниць". А тепер дайте відповіді на питання "Для розумників і розумниць" (стор. 15). • Яке ви знайшли невідоме число? (в=3, г=4, 7); • Що ви об'єднали в групи? (капелюхи); • Що було зайве в квадратах? Чому? (Маленький середній п'ятикутник -зайвий, його треба замінити великим). Розминка. На сьогоднішньому уроці ми продовжимо працювати з геометричними фігурами. Я даю вам завдання, і хто виконає їх, той побуває з Елзіком і його друзями на стадіоні. 1. Проведи в трикутнику 2 відрізки. Які фігури могли б утворитися?
Молодці! Ви швидко розв'язали ці завдання. Отже, тепер потрапите на стадіон. Повідомлення теми і мети уроку. Мабуть, ви вже здогадалися, про що буде мова на сьогоднішньому уроці. Тим, хто ще не здогадався, домоможе ось це завдання. Скласти слово із цих складів: он, ді, ста, зви, чай, не, ний. Отже, тема нашого уроку "Незвичайний стадіон". (Тема записана на дошці). На цьому уроці ви ознайомитесь з новою програмою "Математичний космодром", розв'яжете задачі, які зустрічаються у тексті казки. IV. Вивчення нового матеріалу. 1. Робота над текстом казки "Незвичайний стадіон". Учні вголос ланцюжком читають текст. Відповідають на запитання: • Куди прибули Елзік зі своїми друзями? • Що вони побачили на стадіоні? • Які задачі їм потрібно було розв'язати, щоб прийняти участь у змаганні? (Учні розв'язуть задачі). 2. Фізкультхвилинка. Гра "Карлики - велетні". По команді "Карлики" діти присідають, по команді "Велетні" -встають. Через деякий час робляться помилки. Влаштовується змагання. : Учні, які помилились, сідають за парту, таким чином, залишиться один переможець. IV. Робота з комп'ютером. Діти, сьогодні ми ознайомимося з новою програмою, яка називається "Математичний космодром". Date: 2015-08-06; view: 350; Нарушение авторских прав |