Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






IV. Практична робота





1) Повторення правил техніки безпеки

Опитування ланцюжком

2) Робота з комп’ютером

Учні працюють з клавіатурним тренажером, використовуючи «сліпий» набір тексту.

V. Підсумок уроку.

Гра «Клавіатура»

Запиши, які потрібно натиснути клавіші на клавіатурі, щоб надрукувати символ

 

 

українська мова
англійська мова
зміна мови ………………….

 

<  
>  
{  
}  
^  
&  
%  
$  
#  
@  
!  
~  

 

і  
ї  
є  
.  
,  
!  
«  
:  
;  
%  
?  
*  
(  
)  
 
 

VI. Домашнє завдання.

Написати казку про «Клавіатуру», намалювати малюнки до казки.

 

 


 

Урок інформатики № 6

Клас

Дата______________________

Тема: На планеті Елзіка

Мета уроку: навчати дітей правильно рухатись у лабіринті; розвивати логічне і образне мислення, пам'ять, увагу; виховувати цікавість до математики.
Обладнання: програма "Розібрані малюнки".

Хід уроку

І. Організація класу. Повторення правил з техніки безпеки.

Діти, ми з вами знаходимось у комп'ютерному класі. Скажіть, чи правильно поводили себе учні, прийшовши на урок інформатики до комп'ютерного класу.

1. Неуважний учень дрімав на уроці і не чув пояснень вчителя про
послідовність виконання завдань. Потім він прокинувся, згадав про роботу і
без дозволу вчителя перейшов до іншої парти подивитись, чим займаються
однокласники.

• Чи порушив він правила техніки безпеки? Якщо так, то які?

2. Перед уроком інформатики в учнів 2 класу була фізкультура.
Спортивну форму та лижі вони принесли з собою на урок інформатики.

• Які правила техніки безпеки вони порушили?

II. Перевірка домашнього завдання.

Робота над запитаннями.

• Діти, що ми вчили на минулому уроці? (Хибні та істинні висловлення).

• Які висловлення є хибними?

• Які висловлення є істинними?

2. Перевірка завдання "Для розумників і розумниць" (сторінка 13у підручнику).

• Хто допоможе Мудрунчику та Ганнусі зібрати малюнок?

• Назвіть невідоме число.

• Прочитайте висловлення, які ви склали.

А зараз прослухайте такі висловлення і кажіть, які вони: істинні чи хибні.

• Груші ростуть на пальмах.

• Дніпро - це головна річка України.

• Ворона вміє співати.

• Телевізор можна купити у фруктовому магазині.

• Кожної зими випадає багато снігу.

• 2 + 3+4 = 7.

• 10-4-2 = 0.

• Хліб можна купити у супермаркеті.







Date: 2015-08-06; view: 295; Нарушение авторских прав



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию