Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 81





Тема. ТАБЛИЦЯ ДІЛЕННЯ НА 4. ЗАСТОСУВАННЯ ТАБЛИЦІ ДІЛЕННЯ ДЛЯ ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ І РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

 

Мета: ознайомити учнів з таблицею ділення на 4; формувати вміння застосовувати таблицю під час знаходження значень виразів і розв'язування задач; розвивати увагу, пам'ять, мовлення; виховувати почуття дружби, взаємодопомогу.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1. Перевірка домашнього завдання (с. 95, завдання 620; 621)

Завдання 620

— Скільки всього кущів троянд посадили учні?

Завдання 621

— На скільки більше господарка зібрала полуниць, ніж смородини?

 

2. Усна лічба

1) Гра «Не помилися»!

На плакаті написані числа від 1 до 90. Завдання: назвати числа, які зустрічаються в таблиці множення на 4.

2) Гра «Знайди пару».

До дошки по черзі виходять по 3 учні від кожного ряду. Завдання: записати у віконцях числа, щоб вийшла правильна рівність.

3) Гра «Хто швидший?».

4) Усне розв'язування задач.

• На віконці три кішки, у кожної кішки — чотири ніжки. Скільки ніжок у трьох кішок?

• Біля віконця чотири діжечки, в кожній діжечці — по три жаби. Скільки жаб у чотирьох діжечках?

• У 3 наметах жили туристи, по 4 в кожному. Скільки туристів було?

 

3. Хвилинка каліграфії

— Яке число «зайве» і чому?

23; 43; 58; 73; 93.

 

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ми складемо таблицю ділення на 4.

 

IV. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота за підручником (с. 96)

Завдання 622. Колективне опрацювання матеріалу

Учні читають таблицю множення числа 4 і пояснюють, як склали таблицю ділення на 4.

Завдання 623

Учні «ланцюжком» розв’язують приклади, користуючись таблицею ділення на 4. Один учень працює біля дошки, решта — у зошитах.

Завдання 624. Колективне розв'язання задач

Аналіз умови задачі, запис скороченої умови. Порівняння задач та їх розв’язання.

Завдання 625. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки.

Завдання 626*

Після колективного ознайомлення зі змістом задачі учні складають план розв’язання задачі:

1) Яка ширина прямокутника?

2) Який периметр прямокутника?

Сильніші учні, скориставшись планом, самостійно записують її розв’язання у зошити.

Решта учнів разом з учителем розглядають план розв’язання і визначають дії.

 

2. Фізкультхвилинка

 

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Колективне розв'язування задачі

Зрізали — 20 гол. і 16 гол.

Розклали — по? гол. 4 кор.

— Що треба дізнатися спочатку? Якою дією? Чому?

— Якою дією треба відповісти на питання задачі? Чому?

 

2. Обчислення значень виразів

 

3. Гра «віконечка»

 

4. Офтальмологічна пауза

5. Розв'язування логічної задачі

Михайлик, Дмитрик і Павлик гуляли на вулиці. Біля них гралося кошеня. Підійшла до хлопчиків Тетянка і запитала, чиє це кошеня. Хлопчики відповіли так:

Михайлик: «Це моє кошеня».

Дмитрик: «Це кошеня не Павлика».

Чиє ж насправді було кошеня, якщо одне з цих тверджень істинне, а одне — хибне?

Відповідь. Кошеня — Дмитрика.

 

VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

С. 96, завдання 627; 628.


Date: 2015-09-05; view: 343; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию