![]() Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
![]() Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
![]() |
Урок 31
Тема. Одиниці вимірювання довжини. Вираження одних одиниць вимірювання довжини іншими
Мета: систематизувати знання учнів про одиниці вимірювання довжини; вправляти у заміні одиниць вимірювання; закріпити вміння розв’язувати задачі на спосіб відношення; вдосконалювати обчислювальні навички. Обладнання: картки для усної лічби, таблиця одиниць вимірювання довжини. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Перевірка домашнього завдання • Пояснити розв’язання задачі № 257. Скласти задачу, обернену до даної. • Прочитати відповіді прикладів, у яких остання дія — віднімання. 2. Усна лічба за картками 3. Записати числа у вигляді суми розрядних доданків
4. Завдання для опитування • Записати, скільки всього десятків, сотень, тисяч у числі 263 153. • У скільки разів збільшується число, коли до нього справа приписуємо один нуль? Два нулі? Три нулі? • Як зміниться число 30 000, якщо відкинути в його запису один нуль? • Розв’язати задачу. Довжина коридору 10 м, ширина — 3 м. Знайти периметр коридору. • Зозуля за 1 год. може з’їсти 100 гусениць. Скільки гусениць вона з’їсть за добу? (2 400)
II. Повторення та узагальнення вивченого про одиниці вимірювання довжини 1. Завдання № 259 (1) 2. Прочитати таблицю одиниць довжини. 3. Коментоване виконання завдання № 260, 261 4. Фізкультхвилинка 5. Самостійна робота: вправа № 262 6. Хвилинка цікавого. Історична довідка Раніше люди користувались іншими одиницями вимірювання довжини. Прочитайте ці одиниці на таблиці. Сажень — 2 м 13 см Аршин — 75 см Лікоть — 46 см П’ядь — 17 см 8 мм Верста — 1 км 70 м Миля — 1 км 600 м Дюйм — 2 см 5 мм
III. Розвиток математичних умінь учнів 1. Коментоване розв’язання задачі № 263 за скороченим записом умови задачі на дошці 3 кг — 2 кг 12 кг —? кг 2. Самостійна робота: приклади № 264 3. Практична робота з картою України У підручнику — карта Глухівського району Сумської області. За цією картою і завданням у вправі № 265 учні обчислюють відстані, користуючись масштабом. Доцільно згадати, що таке масштаб і як ним користуватись.
IV. Підсумки уроку
V. Домашнє завдання № 266, 267, 268. Date: 2015-09-05; view: 352; Нарушение авторских прав |