Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Заключна частина





1.Завершення тренінгу

Учні проговорюють фразу: «Я запам’ятала(в), як звати….(директора, медичну сестру, вчителя…)?

Прощання

Учні беруться за руки і хором промовляють: «Ми сьогодні молодці, справжні ми ученики!»

 

УРОК-ТРЕНІНГ 3

Ріст і розвиток

 

Мета

Сформувати уявлення в учнів про те, як росте і розвивається людина. Дати можливість зрозуміти дитині, що вона особлива та індивідуальна. Розвивати зацікавленість до змін, які відбуваються у розвитку організму протягом життя. Навчити вимірювати зріст, масу тіла.

Навчальні завдання

Наприкінці заняття учні повинні

- називати ознаки свого росту і розвитку;

- уміти виконувати вправи для розслаблення очей і м’язів рук, тулуба.

Обладнання і матеріали

- підручник для 1 класу «Основи здоров’я»;

- зошит для 1 класу «Основи здоров’я»;

- кольорові олівці;

Що підготувати заздалегідь:

- плакат «Віночок»;

- малюнки - знаки «Правила»:

- малюнок «Дерева», осінні листочки на кожного учня.

Орієнтовна структура тренінгу

№ з/п Зміст уроку Кількість годин
  Вступна частина 7хв
  Основна частина 15 хв.
  Практична частина 10хв.
  Зворотний зв’язок 3 хв.

 

ХІД УРОКУ - ТРЕНІНГУ

Вступна частина

Добрий день!

Зичу праці і пісень.

А ще вам побажаю

Сил, натхнення на весь день.

(Поверніться, посміхніться і потисніть руки один одному).

Знайомство

Вчитель роздає дітям квіточки і пропонує з цих квітів сплести віночок.

Діти по черзі виходять до дошки, називають своє ім’я, улюблене заняття і прикріплюють квіточку.

Я – Катя. Люблю малювати.

Я – Оля. Люблю …

Правила

Вчителька нагадує правила уроку – тренінгу (показує малюнки з намальованими правилами, а діти відгадують ці правила).

3. Очікування

Дітям роздаються листочки. Учні підходять до «осіннього дерева» називають своє очікування та кріплять листочки на травичку.

Основна частина







Date: 2015-08-24; view: 366; Нарушение авторских прав



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.008 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию