Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Розкажуть про минуле
Нам різні пам’ятки. Це замки і музеї,' Собори і церкви, Картинні алереї, Де вже бували ви. Ще пам’ятники людям, Тим, що тоді жили, Що славили країну І що взірцем були. Ми вдячні нашим предкам, Що пам’ятки нам зберегли, І треба, щоб потомкам Ми їх передали. III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся про^історичні скарби України. IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 101-104) — Прочитайте текст на с. 101-102 і поділіться своїми думками щодо прочитаного. — Що із прочитаного було вам знайоме? — Що нового ви дізналися?: — Розгляньте фотографії на с. 101-102. Розкажіть, що ви дізналися про ці історичні пам’ятки України. — Як ви розумієте слова чумак і кобзар? Прочитайте про це у тлумачному словничку на с. 102. Робота в парі — Позмагайтеся, хто більше назве замків і палаців України. Практичне завдання — Принесіть з дому листівки, на яких зображено історичні пам’ятки України. Підготуйтеся й розкажіть у класі про одну з них. — Прочитайте текст про музеї на с. 103-104. Розгляньте малюнок на с. 103. Про які музеї ви прочитали? У яких музеях бували ви? Робота в парі — Позмагайтеся, хто більше назве музеїв свого краю, а хто — України. Практичне завдання — За допомогою батьків зберіть інформацію про один із музеїв України: музей книги, музей лісу або музей води. Ознайомте з цією інформацією своїх однокласників. 2. Фізкультхвилинка V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ Гра ≪Утвори пару≫ — Сполучіть кожну назву першого стовпчика із відповідною назвою другого стовпчика. Софійський собор Бахчисарай Міська ратуша Тернопіль Ханський палац Львів Старий замок Київ VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ — Що нового ви дізналися на уроці? — Що вас найбільше вразило? VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С.101-104. Урок № _______ Дата ______ Тема: СИМВОЛИ ДЕРЖАВИ Мета: дати учням уявлення про державну символіку України; вчити поводитися в урочистих ситуаціях, у пам'ятних місцях; виховувати шанобливе ставлення до символів держави. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Тестування 1.У давні часи в Україні візників і торговців називали: а) кобзарі; б) козаки; в) чумаки. 2. Укажи, у якому музеї можна побачити реліквії, знайдені під час розкопок у даній місцевості: а) у музеї води; б) у краєзнавчому музеї; в) у художньому музеї. 3. Скелети вимерлих тварин можна побачити: а) у краєзнавчому музеї; б) у музеї води; в) у художньому музеї. 4. Софіївський собор знаходиться у: а) Львові; б) Харкові; в) Києві. 2. Гра ォЯ знаю...サ — Пригадайте назви архітектурних пам’яток, які є в столиці України. Date: 2016-07-25; view: 259; Нарушение авторских прав |