Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Тестова робота № 1Стр 1 из 5Следующая ⇒
Урок № 4-5 Тема. Основна властивість дробу. Скорочення дробів Мета: домогтися засвоєння учнями змісту основної властивості раціонального дробу, понять скорочення дробу та правила знаків; сформувати вміння відтворювати зміст названих понять та використовувати вивчені поняття для розв'язування вправ на скорочення раціональних дробів та перетворення їх за допомогою правила знаків. Хід уроку I. Організаційний етап Тестова робота № 1 Варіант 1 1. Який із наведених виразів є раціональним дробом?
2. Який із наведених виразів має зміст при будь-якому значенні змінної х?
3. При якому значенні х дріб не існує?
4. При якому значенні х дріб дорівнює нулю?
III. Формулювання мети і завдань уроку звичайні і раціональні дроби мають однакову основну властивість і загальні правила виконання арифметичних дій. Зрозуміло, що роботу з вивчення дій над раціональними дробами слід розпочинати з основної властивості — саме її вивчення і представляє основну дидактичну мету уроку. Завданнями на урок є: сформулювати алгоритми застосування основної властивості раціонального дробу на основі виконання дій із многочленами. Як варіант роботи з дітьми, які мають високий рівень інтелектуальної діяльності, пропонуємо завдання. Знайдіть значення виразів і при а = 4. Порівняйте здобуті результати. Порівняйте вирази. Що ви помітили? Після обговорення результатів виконаної роботи з'являється гіпотеза про те, що значення раціональних дробів не зміниться під час виконання ділення або множення чисельника і знаменника дробу на один і той самий вираз, що не дорівнює нулю. Підтвердження цієї гіпотези і є основною метою уроку. Date: 2015-04-23; view: 635; Нарушение авторских прав |