Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Математичний диктант. Мета: працювати над засвоєнням учнями змісту означень, властивостей та ознак ромба і квадратаСтр 1 из 3Следующая ⇒
Урок № 9 Тема. Ромб. Квадрат Мета: працювати над засвоєнням учнями змісту означень, властивостей та ознак ромба і квадрата. Формувати вміння: · відтворювати вивчені твердження; · застосовувати властивості, ознаки ромба і квадрата до розв'язування типових задач; · застосовувати властивості, ознаки ромба і квадрата разом із раніше вивченими твердженнями в темі «Чотирикутники» до розв'язування задач підвищеного рівня складності. Тип уроку: засвоєння вмінь та навичок. Наочність та обладнання: конспект «Ромб, квадрат». Хід уроку I. Організаційний етап II. Перевірка домашнього завдання Перевірку засвоєння учнями теоретичного матеріалу попереднього уроку можна провести або у формі математичного диктанту, або у формі бесіди за тими самими питаннями, що включені в математичний диктант. Математичний диктант Варіант 1 1. Чи є прямокутником паралелограм, один із кутів якого прямий? 2. Чи правильно, що кожен прямокутник є паралелограмом? 3. Діагоналі прямокутника АЕКМ перетинаються в точці О. Відрізок АО дорівнює 3 дм. Знайдіть довжину діагоналі ЕМ. 4. Діагоналі чотирикутника рівні. Чи обов'язково цей чотирикутник є прямокутником? Варіант 2 1. Чи обов'язково чотирикутник з прямим кутом є прямокутником? 2. Чи правильно, що кожен паралелограм є прямокутником? 3. Діагоналі паралелограма мають довжину 3 дм і 5 дм. Чи цей паралелограм є прямокутником? 4. Сума довжин діагоналей прямокутника дорівнює 13 м. Знайдіть довжину кожної діагоналі. @ Перед виконанням математичного диктанту слід нагадати учням правила виконання його завдань, а саме: умова завдань не записується (учні мають записати тільки номер запитання), відповідь має бути короткою, але змістовною (тобто у відповіді має бути аргументація — посилання на відповідне геометричне твердження). Письмова частина домашнього завдання докладно перевіряється тільки в учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги; у ході фронтальної перевірки правильності виконання письмових завдань достатньо озвучити твердження, яке було використане під час розв'язування задачі, а також здобуту відповідь.
Date: 2015-09-05; view: 399; Нарушение авторских прав |