Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 26Тема. ПЕРИМЕТР ТРИКУТНИКА. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ ДВОМА СПОСОБАМИ (ознайомлення)
Мета: ознайомити учнів із розв'язуванням задач двома способами; навчати знаходити периметр трикутника; удосконалювати обчислювальні навички, вміння порівнювати вирази; розвивати логічне мислення; виховувати бажання допомагати одне одному. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 37-38, завдання 209; 210) Завдання 209 — Прочитайте розв’язання задачі. Завдання 210 — Прочитайте відповіді першої таблиці; другої таблиці. 2. Геометричний матеріал — Скільки трикутників сховалося в цій фігурі? (12 трикутників) 3. Гра «Не помилися!» — Пропоную вам упорядкувати трикутники за допомогою чисел, що є числовими значеннями їх периметрів. Заповніть таблицю. Сума довжин сторін — Яке слово отримали? (Периметр) — Отже що таке периметр трикутника? (Це сума довжин усіх сторін трикутника.) 4. Хвилинка каліграфії — Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені. 3; 6; 9; 12;?;?.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ви будете вчитися розв’язувати задачі двома способами, знаходити периметр трикутника.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 38-39) Завдання 21. Коментоване розв'язування завдання Завдання 212 Учні вимірюють довжини сторін кожного трикутника, один учень біля дошки пояснює, як обчислити периметр. — Периметр якого трикутника більший і на скільки? Завдання 213 Після колективного ознайомлення зі змістом задачі сильніші учні, скориставшись планом, самостійно записують її розв’язання двома способами у зошити. Решта учнів разом з учителем розглядають план розв’язання і визначають дії. Завдання 214. Колективне розв'язування задачі Учні пояснюють розв’язання кожним способом. Завдання 215* Учні пояснюють, як знайти в кожному ряді «зайве» число. 2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Знаходження значень виразів — Обчисліть, користуючись таблицею на с. 37.
|