Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






I like to skip





I like to skip,

I like to jump,

I like to run about,

I like to play,

I like to sing

I like to laugh and shout.

4. Розвиток навичок говоріння.

а) пояснення вчителя.

- Ми навчилися з вами говорити фразу «У мене є …». А тепер вчитимемося задавати запитання: «Чи у тебе є…?» - Have you got a..?

- Якщо у вас є тітка чи дядько, то відповідаємо: Yes, I have. Якщо немає, то відповідаємо: No, I haven’t.

б) гра «Speak in class»

5. Самостійна робота

а) порахуй, напиши та скажи.

б) Поєднай і скажи

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Підсумок уроку

- What did we do at our lesson?

- What words did you remember?

- The lesson is over.

 

 

РОЗДІЛ 2. MY TOYS/ МОЇ ІГРАШКИ

УРОК 10 Дата: ___________

Тема: Мої іграшки.

Мета: презентувати нові слова за темою «Іграшки»; практикувати учнів у їх вимові; опрацювати граматичні структури This is …/ I have got; вчити учнів працювати з підручником; ввести літери англійського алфавіту Aa, Bb;

Розвивати увагу, навички аудіювання, усного мовлення; розвивати дрібну моторику рук; вміння спів ставляти та порівнювати.

Виховувати доброзичливість, старанність, звичку до систематичної розумової праці.

Обладнання: флеш – картки, тематичні малюнки, ангійський алфавіт, малюнки літер.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання

Міні – діалоги вітання.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична розминка

- Look at the blackboard and name the sounds. Do you know all sounds? (No)

- That’s right. We have two new sounds. Let’s name them after me. [ ] [b]

- Repeat all togther.

б) мовна розминка

- And now spell such rhyme with me.

My Cat

My cat is black,

My cat is fat,

I like my cat,

It is my pet.

3. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.

- At our lesson today we’ll learn a new unit “My Toys”. At this unit you can name the toys which we like most of all and also we’ll begin to learn and write the letters of English alphabet. You will be able to read some words in English.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.







Date: 2015-09-19; view: 413; Нарушение авторских прав



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию