Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
IV. Заключна частина уроку
1. Підсумок уроку. - At home you may ask your parents how are they? - What did you do at our lesson? - And how are you at the end of our lesson? - OK. The lesson is over. - Good – bye! УРОК 5 Дата: ___________ Тема: Знайомство. Мій друг. Мета: закріпити вивчені фрази; практикувати учнів у вживанні вивчених фраз у своєму мовленні; ввести та відпрацювати фрази: Where are you from? I am from …; вчити вживати займенники I, he, she. Розвивати увагу, іншомовну вимову, навички аудіювання. Виховувати пізнавальний інтерес до навчання. Обладнання: фрази, прапори країн Англії, США, України, пластмасова тарілка, макети руки, казковий герой краб, тематичні малюнки. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання (див. урок 4) 2. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички. - OK. Let’s begin. Name the sounds. [h] [ai] [ ] [w] [o] [m] - I’ll name the sounds and you must show me them. б) мовна розминка. Гра «Мікрофон» - Уявіть, що ви журналіст. Ви хочете поспілкуватися. Тож, давайте складемо діалог. - OK. Who wants to be the first? Example: Hello! I am Natasha. And what is your name? Hi! I am Olena. Nice to meet you. Good – bye! Bye! 3. Повідомлення теми та мети уроку. - Today we are going to learn new phrase. You can ask where are you from and give answer on it. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Повторення раніше вивченого. а) гра - Let’s regard what did you learn at our last lesson. - Look at the pictures and say what children do. б) бесіда - At our lesson the small crab comes to see us. He asks to help him. - Цей краб – мандрівник родом з далеких південних морів. Він уперше у Великій Британії. І так йому сподобалось! Особливо Лохнеське озеро, що в Шотландії. А ще більше – мешканці озера… от би познайомитись з ким – небудь! На березі він почув, як спілкувалися туристи з Лондона, але чи вірно він запам’ятав фразу знайомства?.. (учні слухають фрази і вибирають правильно складене запитання) в) фізхвилинка (див. урок 3) 2. Введення нових слів. а) пояснення слів - Коли ми хочемо розповісти, з якої ми країни і в якому місті живемо, ми вживаємо такі фрази: I am from Ukraine. I live in Noviy Booh. - Щоб отримати таку інформацію від когось, ми ставимо такі запитання: Where are you from? Where do you live? б) фонетичне опрацювання диск «Живі фрази» в) робота з підручником - впр. 1,с.12 3. Розвиток навичок письма та говоріння. а) робота з карткою - You have flags and your task draw it and name what country is it. б) робота в парах - Let’s work in pairs. Match, colour and say. (РЗ О.М. Павліченко впр2,3,с.6) в) фізхвилинка 4. Введення займенників. а) пояснення значення займенників I, he, she. б) робота в зошитах - Обведи по пунктирним лініям. 5. Виконання проектної роботи. (див. підручник с. 13) ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Підсумок уроку. - What do you like at our lesson? - Say in English «він», «вона», «я». - The lesson is over. Good – bye! УРОК 6 Дата: ___________ Тема: Цифри. Скільки тобі років? Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал. Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам'ять. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі. Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри. ХІД УРОКУ І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання. - Let’s regard a poem for our greetings. Good morning, good morning Good morning to you. Good morning, good morning, I am glad to see you. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [ ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [ ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі. б) name the sounds - Look at the blackboard and repeat after me. [g] [h] [ ] [e ] [w] [ ] [m] [ai] - And look! We’ll know such sounds. [v] [f] [ks] - Repeat after me. Aim - At our lesson today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers. -You’ll also will be able to ask how old are you? ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Повторення раніше вивченого. - OK. We train our tongue and now let’s regard words. - Translate into English. Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти? - Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions. 2. Фізхвилинка. Date: 2015-09-19; view: 334; Нарушение авторских прав |