![]() Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
![]() Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
![]() |
Информационные ресурсы ⇐ ПредыдущаяСтр 6 из 6
· Левкина Т. Встречаем Пасху. Традиции, рецепты, подарки.-М.: Даръ, 2009. · Курбатова Н.В. Учимся рисовать. М., 2002. · http://adalin.mospsy.ru/l_03_00/l0200.shtml · http://ru.wikipedia.org/wiki · http://www.list7i.ru/?mod=boards&id=354
Конспект навчального заняття. Виконання пасхальної листівки в техніці скрапбукінг. Для учнів дошкільного віку 1-ого року навчання
Час проведення: 1 навчальну годину (25хв.)
підготувала ПДО Белокопитова Є.В.
2014 Липецьк
Дидактичне обгрунтування заняття. Адаптована програма: «Цветик - семицветик» 1-й рік навчання. Вік учнів 4-6лет.
Мета заняття: створення умов для освоєння способів виготовлення великодньої листівки та формування уявлення про види листівок виконаних в техніці скрапбукінг.
Універсально-навчальні дії особистісні: Виховувати повагу до народних традицій, виховувати усвідомлене розуміння історичної та художньої цінності своєї культурної спадщини; формування інтересу до православного свята - Великдень; розвиток акуратності, уважності, працьовитості. регулятивні: Спонукати до самостійного творчого вибору оформлення листівки. Пізнавальні: Знайомство з традиціями декоративного оформлення великодніх яєць. Формування бази навичок в роботі з різними художніми матеріалами. Розвиток творчої уяви, естетичного сприйняття. комунікативні: сформувати вміння слухати і вступати в діалог; брати участь у колективному обговоренні; продуктивно взаємодіяти і співпрацювати з однолітками і дорослими.
Матеріально-технічне оснащення: олівець простий; кольоровий папір (крейдований, гофрований і ін.); кольоровий картон; клей олівець; дитячі та фігурні ножиці; стікери з великодніми вітаннями; шаблон - яйце, корзинка; Дидактичне забезпечення: план - конспект до заняття; презентація; зразки листівок.
плановані результати Через декоративно-прикладну і пізнавальну діяльність діти оволодіють технікою скрапбукінгу, познайомляться з новими художніми матеріалами і інструментами і виконають пасхальну листівку.
Організаційний момент. вітання; перевірка явки учнів; заповнення журналу відвідування; створення навчальної ситуації; мотивація учнів на навчальну діяльність; Навчальна ситуація і теоретична частина. - Хлопці, ви знаєте яке свято, ми будемо святкувати у неділю? Що ви знаєте про це свято? Що в ньому особливого? У цей день, люди обмінюються фарбованими, розписаними яйцями і говорять один одному «Христос Воскрес» - «Воістину Воскрес»! Традиційним символом свята є - фарбоване яйце. Давайте подивимося традиційні способи розпису великодніх яєць. Ми сьогодні виконаємо пасхальну листівку з символом паски. Працювати будемо в новій для вас техніці - скрапбукінг. Скрапбукінг - це вид декоративно-прикладного мистецтва, що полягає у виготовленні і оформленні оригінальних виробів своїми руками із застосуванням, фото кадрів, кольорового паперу, тасьми, стрічок, бісеру, гудзиків та інших декоративних матеріалів. Практична робота: виготовлення листівки. вступний інструктаж педагога: повідомлення назви практичної роботи; роз'яснення завдань практичної роботи; ознайомлення з об'єктом праці (зразком); ознайомлення із засобами навчання, за допомогою яких буде виконуватися завдання (обладнання, інструменти, пристосування); демонстрація поетапного виконання листівки: см. додаток, презентація Попередження про можливі труднощі при виконанні роботи; по інструктаж техніки безпеки. самостійна робота учнів; поточний інструктаж педагога (по проводиться ходу виконання учнями самостійної роботи); контроль за виконанням роботи і консультативна допомога. 5. Виставка готових робіт. 6. Підведення підсумків заняття педагогом: повідомлення педагога про досягнення цілей заняття; виставлення оцінок; заохочення.
інформаційні ресурси Левкина Т. Зустрічаємо Великдень. Традиції, рецепти, подаркі.-М.: Дар'я 2009. Курбатова Н.В. Вчимося малювати., 2002. http://adalin.mospsy.ru/l_03_00/l0200.shtml http://ru.wikipedia.org/wiki http://www.list7i.ru/?mod=boards&id=354
Date: 2016-05-18; view: 308; Нарушение авторских прав |