Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






И более. п.5. У виробках вугільних шахт, небезпечних за газом або пилом, мають застосовуватися електровози з рівнем вибухозахисту РВ





Вопрос 5+6

п.5. У виробках вугільних шахт, небезпечних за газом або пилом, мають застосовуватися електровози з рівнем вибухозахисту РВ. При цьому у певних шахтах і виробках дозволяється застосовувати електровози в іншому виконанні. А саме (з наведених):

…с уровнем взрывозащиты РП в откаточных выработках шахт I и II категорий по газу или опасных по пыли, а также в откаточных выработках со свежей струей воздуха шахт III категории, сверхкатегорных по газу и в таких же выработках на пластах, безопасных по внезапным выбросам, шахт, опасных по выбросам

…в исполнении РН1 разрешается во всех выработках шахт, не опасных по газу и пыли, в выработках со свежей струей воздуха шахт I и II категорий по газу или опасных по пыли.

Вопрос 7

п.6. За яких умов дозволяється використовувати у підземних виробках шахт, небезпечних за газом та пилом, переносні періодично застосовувані електричні прилади загального призначення?

…если они не имеют частей, образующих искру, и не выпускаются в рудничном исполнении. Присоединению таких приборов к сети или отключения их должно предшествовать измерение концентрации метана до места присоединения (отсоединения) прибора, а выработка на всей длине участка сети, параметры которой измеряются, должна нормально проветриваться. Пользование переключателями приборов разрешается до присоединения их к сети.

Вопрос 8

п.7. Яке електрообладнання дозволяється застосовувати у відкотних виробках зі свіжим струменем повітря шахт I і II категорій за газом або небезпечних за пилом?

электрооборудования с уровнем взрывозащиты РП.

Вопрос 9

п.9. З яким рівнем вибухозахисту має застосовуватися електрообладнання в усіх виробках шахт, безпечних за газом, але небезпечних за вибухами вугільного пилу?

электрооборудование с уровнем взрывозащиты не ниже РП.

Вопрос 10

п.10. У стволах, приствольних виробках зі свіжим струменем повітря та камерах стаціонарних установок, провітрювання яких здійснюється свіжим струменем повітря за рахунок загальношахтної депресії, шахт, небезпечних за газом та пилом (за винятком випадків, коли в цих та прилеглих до них виробках, що подають свіжий струмінь повітря, є суфляри або коли шахта належить до небезпечних за раптовими викидами) дозволяється застосовувати електрообладнання…

… в рудничном нормальном исполнении.

Вопрос 11

п.11. На шахтах, небезпечних за газом та пилом, у приміщеннях вентиляторних і калориферних установок, за умови, що в ці приміщення не потрапляють шахтне повітря та вугільний пил, дозволяєть застосовувати електрообладнання…

… общего назначения

Вопрос 12

п.12. У всіх виробках шахт, безпечних за газом чи пилом, дозволяється користуватися вимірювальними приладами…

… общего назначения

Вопрос 13

п.14. З якою періодичністю суб'єкт господарювання, за участю представників енергомеханічної служби шахти, повинен проводити ревізію, налагодження та випробування поверхневих підстанцій і підземних електроустановок шахт?

Перед вводом в эксплуатацию и в дальнейшем один раз в год

 

 

НА: 443, Розділ VIII, Глава 3

Електричні проводки

 

Вопрос 1+2+3

п.1. Які кабелі мають застосовуватися для передавання або розподілу електроенергії в підземних виробках і надшахтних будівлях, що належать до вибухонебезпечних (з наведених)?

а) для стационарной прокладки капитальными и основными вертикальными и наклонными выработками, проводимыми под углом более 45 °, и обсаженными скважинами - бронированные экранированные кабели, укреплены проволочной броней в поливинилхлоридной (далее - ПВХ) оболочке из ПВХ или резиновой изоляцией токопроводящих жил (далее - СПЖ);

б) для стационарной прокладки горизонтальными и наклонными выработками, проводимыми под углом до 45 ° включительно, - бронированные экранированные кабели, укреплены ленточной броней в ПВХ оболочке из ПВХ или резиновой изоляцией СПЖ. Допускается применение ранее проложенных бронированных кабелей с ленточной броней с бумажной нормально пропитанной изоляцией;

в) для присоединения передвижных участковых подстанций и распределительных пунктов участков - бронированные экранированные кабели повышенной гибкости и прочности;

г) для присоединения осветительных сетей - гибкие экранированные кабели;

г) для присоединения выемочных машин на пологих пластах и проходческих машин - гибкие экранированные кабели, а на заново вводжуваних добывающих участках и проходческих забоях - гибкие экранированные кабели, устойчивые к механическим повреждениям и междуфазных коротких замыканий;

д) для присоединения выемочных машин на крутых пластах с применением кабелеукладочной - гибкие экранированные кабели специальной конструкции повышенной прочности;

е) для питания ручных электросверл - особенно гибкий экранированный кабель;

е) для стационарных осветительных сетей - бронированные экранированные или гибкие экранированные кабели.

Допускается присоединение стационарно установленных электродвигателей к пусковым аппаратам гибкими экранированными кабелями, если вводные устройства этих двигателей предназначены только для гибкого кабеля.

Допускается присоединение распределительных пунктов гибкими экранированными кабелями.

Кабели, предназначенные для применения в шахтах, должны быть стойкими к воздействию пламени и не распространять горение.

Вопрос 4

п.2. Які кабелі мають застосовуватися для контрольних кіл і кіл управління та сигналізації під час нового стаціонарного прокладання вертикальними і похилими виробками з кутом похилу понад 45 град.?

… контрольные кабели с проволочной броней

Вопрос 5

п.2. Які кабелі мають застосовуватися для контрольних кіл і кіл управління та сигналізації під час нового стаціонарного прокладання у горизонтальних виробках?

… контрольные кабели с ленточной броней, гибкие контрольные и силовые кабели

Вопрос 6

п.3. Які кабелі повинні застосовуватися для місцевих ліній зв'язку у вибоях?

… гибкие контрольные кабели, а также вспомогательные жилы гибких силовых экранированных кабелей

Вопрос 7

п.4. За яких умов дозволяється застосування для ліній сигналізації й аварійної зупинки електроустановок голих проводів в шахтах, безпечних за газом чи пилом?

Разрешается применение голых проводов (кроме алюминиевых) при напряжении не более 24В

Вопрос 8

п.7. Чи допускається прокладання силових кабелів похилими стволами, бремсбергами та уклонами, що подають струмінь свіжого повітря та обладнані рейковим транспортом із шахтними вантажними вагонетками?

Допускается

Вопрос 9

п.9. З якого боку слід монтувати на гнучкому електрокабелі контактні пальці з'єднувачів напруги при розмиканні кола (за винятком іскробезпечних кіл напругою не більшою ніж 42 В)?

со стороны электроприемника (электродвигателя).

Вопрос 10

п.10. Чи допускається для живильних кабельних ліній напругою до 1140 В, якими проходить сумарний струм навантаження споживачів, застосовувати кабелі з різними перерізами жил?

Допускается, при условии обеспечения всех участков линии защитой от токов короткого замыкания

Вопрос 11

п.10. Якої довжини може бути відгалуження від живильної лінії, якщо забезпечується захист від струмів короткого замикання апаратом магістральної лінії?

длиной до 20 м

Вопрос 12

п.11. На яку максимально допустиму відстань, згідно з цими Правилами, може бути прокладена на підошві виробки частина гнучкого електрокабеля, що живіть пересувну вибійну машину?

Не более 30 м

Вопрос 13

п.12. Чи дозволяється тримати гнучкі кабелі, що перебувають під напругою, в бухтах і «вісімках»?

не разрешается

Вопрос 14

п.12. Якщо гнучкий електрокабель, що перебуває під напругою, за умовами експлуатації має знаходитися в бухтах або на барабанах, струмове навантаження на нього повинно бути знижене на певний відсоток проти номінального. А саме:

на 30% против номинальной

Вопрос 15

п.13. Яка мінімально допустима відстань від силових кабелів до голих проводів має бути витримана при прокладанні останніх у горизонтальних і похилих виробках шахт?

не менее 0,2 м

 

НА: 443, Розділ VIII, Глава 4

Електричні машини й апарати

 

Вопрос 1

п.1. Яка у підземних виробках максимально допустима напруга живлення машин і апаратів, а саме: стаціонарних споживачів електричної енергії, пересувних підстанцій і трансформаторів, а також під час проходження стволів?

не выше 6000 В

 

Вопрос 2

п.1. Яка у підземних виробках максимально допустима напруга для живлення пересувних електроприймачів?

не выше 1140 В

Вопрос 3

п.1. Яка у підземних виробках максимально допустима напруга для живлення ручних машин та інструментів?

не выше 220 В

Вопрос 4

п.1. Яка у підземних виробках максимально допустима напруга для іскробезпечних кіл дистанційного управління та сигналізації КРП, якщо жоден із провідників цього кола не приєднується до заземлення?

не выше 60 В

Вопрос 5

п.1. Яка у підземних виробках максимально допустима напруга для іскробезпечних кіл дистанційного управління стаціонарними і пересувними машинами?

не выше 42 В

 

Вопрос 6

п.2. Яка максимально допустима потужність короткого замикання в підземній мережі шахти?

не должна превышать 100 МВ·А. Мощность отключения выключателя КРУ общего назначения при установке их в шахтах должна быть вдвое выше мощности короткого замыкания сети.

Вопрос 7

п.4. Чи допускається приєднання більше однієї жили кабелів до одного затискача електрообладнання шахти?

Допускается, если это предусмотрено конструкцией зажима.

 

НА: 443, Розділ VIII, Глава 5

Камери для електричних машин і підстанцій

 

Вопрос 1

п.1. Чи може містити масло або іншу горючу рідину електрообладнання КРП, що встановлюється у підземних виробках?

не должно содержать масло или другую горючую жидкость. Это требование не распространяется на КРУ, установленные в камерах с высшей степенью огнестойкости крепи.

В новых камерах между параллельными выработками должны устанавливаться КРУ с электромагнитными или вакуумными выключателями и другими безмасляный выключателями.

Вопрос 2

п.2. Яка мінімально допустима висота порогу камери в підземній виробці, де встановлене електрообладнання з масляним заповненням?

не менее 100 мм

Вопрос 3

п.3. При певній довжині камер підстанцій та електромашинних камер підземних виробок, у них має бути два виходи, розташовані у найбільш віддалених одна від одної частинах камери. Яка це довжина?

длиной более 10 м

Вопрос 4

п.4. Який мінімально допустимий прохід між машинами й апаратами в камерах для електричних машин і підстанцій шахт?

не менее 0,8 м. Со стороны стен камер … монтажные проходы шириной не менее 0,5 м.

Вопрос 5

п.4. Яка мінімально допустима відстань між верхньою частиною електричного апарата та покрівлею камери для електричних машин і підстанцій шахти?

не менее 0,5 м

Вопрос 6

п.5. Яка мінімально допустима відстань від електрообладнання (пересувні ТП, КРП) до рухомого складу поїзда або конвеєра підземної виробки?

не менее 0,8 м, от стенки выработки и до кровли зазор должен быть не менее 0,5 м

 

НА: 443, Розділ VIII, Глава 6

Компресорні установки та повітропроводи

 

Вопрос 1

п.2. Підземні пересувні компресори повинні мати тепловий захист, що відключає компресор сухого стиснення (який встановлюється в шахті) за певної температури стиснутого повітря. За якої саме?

выше 182 ° C.

 

Вопрос 2

п.2. Підземні пересувні компресори повинні мати тепловий захист, що відключає маслозаповнений компресор при певній температурі стиснутого повітря. Яка це температура?

выше 125 ° C.

Вопрос 3

п.2. Який максимально допустимий робочий тиск стиснутого повітря компресорів, що встановлюються в шахті?

не должно превышать 0,6 МПа.

Вопрос 4

п.2. На який тиск спрацьовування має бути налагоджений запобіжний клапан компресора, що встановлений в шахті?

МПа.

Вопрос 5

п.3. Яка мінімально допустима відстань від місця установлення підземної пересувної компресорної установки до місця вантаження вугілля?

не менее 30 м

Вопрос 6

п.3. Які засоби пожежогасіння повинні бути розташовані біля підземної пересувної компресорної установки?

С обеих сторон установки располагаются ящики с песком или анертной пылью емкостью не менее 0,4м3 и по 5 порошковых огнетушителей

Вопрос 7

п.3. Яку температуру займання повинно мати масло, вживане для змащування і охолоджування шахтного пересувного компресора, що встановлюється у тупикових виробках шахт, небезпечних за газом і пилом?

не ниже 200 ° C.

Вопрос 8

п.4. З якою періодичністю повинна оглядатися підземна пересувна компресорна установка?

ежесуточно - работником, назначенным приказом директора шахты (работодателя), не реже одного раза в неделю - механиком участка и не реже одного раза в квартал - главным механиком шахты (шахтопроходческого управления)

Вопрос 9

п.5. Який максимально допустимий вміст метану на свіжому струмені в місці розташування підземної пересувної компресорної установки при її експлуатації?

не более 0,5%.

Вопрос 10

п.6. Яку температуру тління повинні мати матеріали, що застосовуються для герметизації фланцевих з'єднань повітропроводів у підземних виробках (пароніт, азбест та інші)?

не ниже 350 ° C.

 

НА: 443, Розділ VIII, Глава 7

Захист кабелів, електродвигунів і трансформаторів

 

Вопрос 1

п.1. Яким має бути захист від струмів короткого замикання та витікань (замикань) на землю на відхідних лініях ЦПП і РПП-6 у підземних мережах напругою понад 1140 В?

мгновенного действия (без задержки времени).

Вопрос 2

п.1. Який захист від замикань на землю дозволяється застосовувати на лініях, що живлять ЦПП?

защита … с выдержкой времени до 0,7 с.

Вопрос 3

п.2. У шахті при напрузі до 1140 В має здійснюватися захист трансформаторів і кожного приєднання, що відходить від них, від струмів короткого замикання – автоматичними вимикачами з максимальним струмовим захистом…

мгновенная в пределах до 0,2 с.

 

Вопрос 4

п.2. Яким має бути у шахті захист електродвигунів та їх живильних кабелів напругою до 1140 В?

- от токов короткого замыкания - селективный или мгновенный в пределах 0,2 с;

- от токов перегрузки и от перегрева (для электродвигателей, работающих в режиме экстремальных перегрузок, - от опрокидывания и несостоявшегося пуска);

- нулевой;

- от включения напряжения при пониженного сопротивления изоляции относительно земли.

Вопрос 5

п.2. Яким має бути у шахті при напрузі до 1140 В захист іскронебезпечних кіл, що відходять від вторинних обмоток знижувального трансформатора, вбудованого в апарат?

- от токов короткого замыкания и утечки тока на землю.

Вопрос 6

п.2. Загальна довжина кабелів, приєднаних до одного або паралельно працюючих у шахті трансформаторів повинна обмежуватися ємністю щодо землі не більшою за…

не более 1 мкФ на фазу.

 

 

НА: 443, Розділ VIII, Глава 8

Електропостачання дільниці і управління машинами

 

Вопрос 1

п.1. Яку максимально допустиму кількість трансформаторних технологічно зв'язаних пересувних підстанцій або трансформаторів дозволяється підключати до одного комплектного розподільчого пристрою (КРП) в шахті (за умови забезпечення необхідної чутливості максимального струмового захисту та резервування КРП дії максимального струмового захисту автоматичних вимикачів, передбачених на стороні нижчої напруги підстанції)?

не более трёх

Вопрос 2

п.2. За яких умов, в окремих випадках, дозволяється встановлювати пересувні трансформаторні підстанції у тих виробках з вихідним струменем повітря, які безпосередньо прилягають до очисних вибоїв пологих і похилих пластів, небезпечних за раптовими викидами, а також на шахтах, небезпечних за раптовими викидами, що розроблюють круті пласти, та в провітрюваних ВМП тупикових виробках таких шахт?

… с разрешения технического руководителя. Питание должно осуществляться от обособленной сети с защитой от утечки тока на землю в сети 6 кВ.

Места размещения подстанций должны быть оснащены аппаратурой, отключающей питающую сеть при превышении допустимой концентрации метана.

Вопрос 3

п.3. Які вимоги для приєднання до мережі пересувних трансформаторних підстанцій та трансформаторів, що встановлюються у виробках з вихідним струменем повітря шахт III та вище категорії за газом?

… следует применять КРУ с аппаратами предупредительного контроля изоляции сети относительно земли - блок реле утечки (далее - БРУ) и дистанционным управлением по искробезопасным цепям уровня Iа. КРУ должны устанавливаться в камерах на свежей струе воздуха, а их пульты дистанционного управления необходимо устанавливать около передвижных подстанций.

Вопрос 4

п.4. Для вмикання РПП дільниці та його електроустаткування, розміщеного у виробках з вихідним струменем повітря шахт, повинні застосовуватися групові апарати з дистанційним управлінням, розміщені у виробці із свіжим струменем повітря іскробеспечними колами рівня 1а із забезпеченням вимикання апаратурою газового контролю у разі вмісту метану біля РПП?

Date: 2016-02-19; view: 532; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию