Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 99Тема. ЗАСВОЄННЯ ТАБЛИЦІ ДІЛЕННЯ НА 6. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І ПРИКЛАДІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ДІЛЕННЯ НА 6
Мета: формувати в учнів уміння розв'язувати і порівнювати задачі; вдосконалювати знання табличного ділення на 6, уміння складати вирази; розвивати логічне мислення, пізнавальну активність, математичне мовлення; виховувати уважність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 117, завдання 772; 773) Завдання 772 — Прочитайте вирази та їх значення. Завдання 773 — Яка маса курки?
2. Усна лічба 1) Гра «Ланцюжок».
2) Математична доріжка. — Заповніть верхній рядок таблиці.
3) Розв'язування задач. • У 6 банках 18 л молока. Скільки молока в 1 банці? • На 4 сторінках Марійчиного альбому 16 фотографій. Скільки фотографій на одній сторінці? • У 3 мішках 12 відер картоплі. Скільки картоплі в одному мішку?
3. Індивідуальне опитування Картка 1 1. Розв’яжи приклади. 2. Розв’яжи задачу. На двох клумбах 6 кущів троянд. Скільки кущів троянд на одній клумбі?
Картка 2 1. Розв’яжи приклади. 2. Розв’яжи задачу. У 6 бідонах — 48 л води. Скільки літрів води в одному бідоні?
4. Хвилинка каліграфії — Установіть закономірність і запишіть числа, вставляючи пропущені. 10; 16; 20; 26; 30;...; 40;...; 50;....
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми повторимо таблицю ділення на 6.
IV. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с 117-118) Завдання 774. Усне виконання завдання Учні пояснюють, як узнати, о котрій годині розпочалася екскурсія. Завдання 775 Колективне ознайомлення зі змістом задач, їх аналіз. Один учень записує умову і розв’язує задачу. Після цього задачі порівнюються. Завдання 776 Учні «ланцюжком» за даними таблиці складають та обчислюють вирази. Завдання 777. Коментоване розв'язування завдання По черзі учні пояснюють завдання, працюючи в своїх зошитах. Завдання 778* Учні на дошці креслять прямокутник і проводять у ньому 2 відрізки таким чином, щоб можна було побачити по 2 трикутники, чотирикутники і п’ятикутники.
2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
|