Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Конспект заняттяСтр 1 из 3Следующая ⇒ З ___ моделювання економічних, екологічних і соціальних процесів_______ (назва навчального предмета) Магістра-практиканта Головацької Марії Остапівни ________________ (прізвище, ім'я, по батькові) Курс V факультет математики та інформатики спеціальність інформатика __ Група ___________________ дата проведення ______________________________ _ ________ ПНУ ім. В. Стефаника факультет математики та інформатики _____ (базовий заклад) Тема заняття. Моделювання поведінки споживачів за допомогою програми “Mathematica”. Мета заняття: 1) дидактична: навчити застосовувати систему комп¢ютерної алгебри “Mathematica” для розв¢язання економічних задач; дослідити функцію корисності виду та побудувати для неї функцію попиту споживача. Визначити максимальну корисність. Побудувати криві байдужості, визначити граничну норму заміщення; 2) виховна: прищепити інтерес до вивчення моделювання економічних, екологічних і соціальних процесів; 3) розвиваюча: сприяти розвитку в студентів пам’яті, уважності, логічного мислення. Тип уроку: урок практичного застосування знань, навичок і вмінь. Учбова та методична література (використана магістром-практикантом): 1) Дьяконов В. П. Комп'ютерна математика. Теорія і практика / Дьяконов В. П. – М.: Пітер, 2001. –1296 с. 2) Дьяконов В. П. Комп'ютерні математичні системи в освіті. Інформаційні технології / Дьяконов В. П. – М.: Пітер, 1997. – 40с. 3) Половко О.М. Mathematica для студента / Половко О.М. – СПб.: БХВ-Петербург, 2007. – 368с.
Хід заняття: 1. Організаційний момент. (1 хв.) Підготовка аудиторії та студентів до заняття. 2. Перевірка домашнього завдання. (2 хв.) 3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь. (4 хв.)
|