Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Ознайомлення з буквою L1





Мета: ознайомити учнів із буквою LI та новими словами;

формувати навички правильної вимови звука [І]; формувати навички каліграфії та орфографії; розвивати навички діалогічного мовлення, пам'ять, увагу, навички читання і письма; виховувати куль­туру спілкування.

ХІД УРОКУ

□ Привітання

Good morning!

Діти вітаються віршем “Good morning”.

Good morning, good morning!

School has begun.

Good morning, good morning!

Isn’t it fun!

Pencils and crayons

Scissors and glue

Erasers and paper

Reading books, too.

Good morning, good morning!

School has begun.

Good morning, good morning!

Isn’t it fun!

□ Мовна розминка

 

Діти, сьогодні ми запросили до нас у гості царівну Англійську мову. Але злий чаклун полонив її і замкнув у своєму палаці, а ключі від замку порозкидав по всій казковій країні.

Нам треба зібрати їх, щоб звільнити царівну. Тому вирушаємо до казкової країни. Перша наша зупинка — це країна Журналістів. Тут чаклун заховав перший ключ. А щоб нам його віддали, треба самим стати журналістами. Тому да­вайте повторимо запитання:

What is your name?

(Співають пісню “What’s your name?”)

What is your surname?

Where do you live?

How old are you?

А тепер спробуємо взяти інтерв'ю один в од­ного, використовуючи всі відомі нам запитання. (По двоє учнів біля дошки.)

Молодці! Перший ключ у нас. Вирушаємо далі.

 

 

□ Повторення вивченого матеріалу

 

Наступна наша зупинка — казковий цирк. Тут знаходиться другий ключ. Щоб його отрима­ти, нам треба пригадати слова, які ми вивчали раніше. Спочатку нам треба допомогти клоуну. Він розгубив усі свої кульки й вони полетіли до вас на парти. Я буду називати колір кульки, яку загубив клоун, а той із вас, у кого на парті знахо­диться кулька цього кольору, підійде й поверне її клоуну.

Yellow, black, red, orange, blue, green.

Клоун готовий віддати нам ключ, але він під левом, а той дуже сердитий. Давайте його розвесе­лимо. Покажемо, яких тварин ми знаємо (діти по черзі називають тварин, яких вони знають).

Молодці! Тепер лев не сердитий, і ми можемо забрати ключ.

Третій ключ знаходиться в країні Букв, а до­їхати туди нам допоможе поїзд, у якому додому

повертаються букви. Але букви-мами за­ губили своїх діток. Давайте допоможемодіткам повернутися в поїзд ( один ученьбіля дошки знаходить відповіднібукви).

Чудово, можемо вирушати далі. А попереду в нас гора. Щоб її перейти, треба дописати слова до букв (р — pen, pet, h — hat, m — map, man, a — at).

Ось ми й під’їхали до міста Букв. Щоб зайти, треба назвати пароль. У цьо­му нам допоможуть картки з буквами (учитель показує картки, на яких зобра­жені букви, діти називають букви та зву­ки, які вони позначають).

Діти, у місті з’явилися чужинці — бук­ви, яких немає в англійській мові. Давайте допоможемо вигнати їх з міста. Для цього закреслимо букви, які є зайвими.

 

U Л Ч Г J
Г L П S Ш
П N Г Л З
F Ч Щ D G
Ч Г V Г Л

Ми допомогли жителям міста Букв і за де вони віддають нам ключ.

 

 

□ Вивчення нового матеріалу

 

У місті букв з’явилася нова жителька, бук­ва L1. Давайте допоможемо їй зайти в місто і на­звемо її іншим жителям. Але для цього нам самим треба з нею познайомитися. Отже, сьогодні ми ви­вчаємо нову букву — L1, звук [1].

Гра на виявлення звука [1]. Учитель називає слова, якщо діти чують у них звук [І], то плеска­ють у долоні: pencil, doll, pen, cat, rabbit, lion, old, desk, elephant, blue, bag, black, door, table.

Повторення назви букви кілька разів хором. Написання букви в друкованих зошитах.

Ознайомлення з новими словами. Читання слів із перекладом у підручнику — вправа 4, сто­рінка 33.

Повторення слів хором за вчителем кілька ра­зів. Читання слів із перекладом окремими учнями.

Буква ІЛ дуже вам вдячна й дарує четвертий ключ.

 

□ Фізкультхвилинка

 

Hands up,

Hands down Turn around And sit down!

Hands up,

Hands down Turn around And sit down!

□ Підсумок уроку

 

Тепер у нас усі ключі, лишилося минути сторо­жу. Для цього ми маємо скласти слова з окремих букв, які є у вас на партах. Працюємо в парах.

Молодці! Тепер ми можемо звільнити царівну Англійську мову. А вона за це дарує нам прапорці своєї країни разом з оцінками.

Stand up! The lesson is over! Good bye!

 

 

Date: 2015-07-27; view: 395; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию