Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Дата проведення ___ Група ____





Вид заняття: Лекція

Тема: «Суть процесу виховання»

Мета заняття:

Освітня: ознайомити студентів ізсуттю процесувиховання, його рушійними силами, особливостями, закономірностями.

Виховна: формувати у студентів готовність до здійснення виховного процесу на основі глибокого усвідомлення його суті.

Розвивальна: розвивати гнучкість педагогічного мислення, аналітико-синтетичні здібності, вміння робити висновки, порівнювати.

Методи: пояснення, евристична бесіда, робота з підручником

Дидактичні засоби навчання: опорні конспекти, педагогічні словники, нормативні документи

Література: основна

1. Кузьмінський А., Омеляненко В. Педагогіка: Підручник. – К.: Знання, 2007. – 447 с. – С. 204-224.

2. Мойсеюк Н.Є. Педагогіка: Навчальний посібник. – 4-е видання, доповнене, 2003 р. – 615 с. – С. 378-405.

3. Пальчевський С.С. Педагогіка: Навчальний посібник. – К.: Каравела, 2007. – 576 с. – С. 408-452.

4. Педагогіка: Навчальний посібник / В.Галузяк, М.Сметанський, В.Шахов. – 2-е вид., випр. і доп. – Вінниця: КнигаВега, 2003. – 416 с. – С.269-275.

5. Сухомлинський В.О. Вибрані твори. В 5-ти томах. – К.: Рад. школа, 1976-1977.

6. Фіцула М. Педагогіка: Навчальний посібник для студентів вищих педагогічних закладів освіти. – К.: Академія, 200. – 544 с.

Додаткова література:

1. Бех І.Д.Виховання особистості: Підручник. – К.: Либідь, 2008. – 848 с.: іл.

2. Ващенко Г. Виховний ідеал. – Полтава: Полтавський вісник, 1994.

3. Киричук О.В. Основні принципи і структура організації виховного процесу у школі // Рідна школа. – 1991. – № 12. – С.3-11.

4. Концепція виховання дітей та молоді в національній системі освіти // Інформаційнй збірник МОН України. – 1996. – № 13.

5. Кремень В.Г. Філософія освіти ХХІ століття // Освіта України. – 2002. – 28 грудня.

6. Національна доктрина розвитку освіти України в ХХІ ст. // Освіта України. – 2002. – 23 квітня.

7. Омельяненко В.Л., Кузьмінський А.І., Вовк Л.П. Педагогіка. Завдання і ситуації. Практикум. – К., 2006.

8. Сухомлинський В.О. Проблеми виховання всебічно розвиненої особистості // Вибрані твори: В 5 т. – Т. 1. – К.: Радянська школа, 1976.

Зміст заняття

1. Організаційна частина.

2. Актуалізація опорних знань студентів.

3. Повідомлення теми, мети та завдань заняття.

4. Пояснення нового матеріалу.

5. Підсумки, узагальнення матеріалу..

6. Контроль та самоконтроль навчально-пізнавальної діяльності студентів.

7. Домашнє завдання. Підготовка до семінарського заняття, виконання самостійної роботи.

Завдання для контролю та самостійної діяльності студентів.

План лекції

1. Роль виховання в житті людини. Характеристика виховного процесу

2. Порівняння процесів навчання і виховання

3. Рушійні сили виховання

4. Закономірності виховання

5. Особливості виховного процесу

Date: 2015-07-27; view: 212; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию