Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Перевірка розуміння сприйняття асоціативних символівСтр 1 из 2Следующая ⇒ Додатки Урок за МАС Тема: Домашні тварини. Мета: навчити зображати за допомогою асоціативних символів команди, назви домашніх тварин та їх місцезнаходження; розвивати образну пам’ять та увагу; виховувати працелюбність та активність.
Хід уроку I. Організаційний момент T: Сьогодні наш урок незвичайний. Ми будемо гратися, перевтілюватися в тваринок, виконувати різні рухи, показувати частини тіла і мандрувати в різні місця, які тваринкам дуже подобаються. А щоб нам було цікаво, давайте разом придумувати та зображати мовою жестів різноманітні дії, предмети та створювати образи до них.
II. Введення ігрових команд: stand, sit, go, run, fly, swim, lie down, fall down, crawl, hop, jump, eat, drink, sing, dance, clap, stamp, skip. Створення асоціативних символів до виконання дій і рухів T: Уважно дивіться на мене та запам’ятовуйте (учитель домовляється з учнями про техніку виконання дій): стояти – встаємо; сидіти – сідаємо; ходити – двома пальцями, ніби ногами, імітуємо ходьбу; бігати – імітуємо біг на місці; літати – змахами рук імітуємо політ птаха; плавати – зімкнуті почергово руки розводимо в сторони та зводимо, імітуючи плавання; скакати – руку переставляємо вперед невеликими ривками; стрибати – руку переставляємо вперед великими ривками; повзати – лежачу на площині руку рухаємо вперед, послідовно і повільно переставляючи пальці; лягати – нахиляємо голову вбік; падати – дві руки швидко опускаємо донизу; їсти – підносимо до рота уявну ложку; пити – до губ підносимо руку з уявною склянкою; співати – перед ротом тримаємо уявний мікрофон, імітуючи спів; танцювати – ставимо руки в боки та імітуємо танець; плескати – плескаємо в долоні; тупати – тупаємо ногами; стрибати на скакалці – симетрично рухаємо кистями рук, ніби тримаємо уявну скакалку. Перевірка розуміння сприйняття асоціативних символів T: Давайте пограємо в гру. Я буду виконувати дії, а ви коментуйте, що я роблю (учитель імітує виконання дій, учні називають їх українською мовою).
|