Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності учнів





Тема уроку для 10 класу: Альтернативне сільське господарство та його види

Мета: сформулювати уявлення про альтернативне сільське господарство, розглянути основні його види,, показати переваги та недоліки, навчити розуміти користь вирощування екологічно чистих продуктів для довкілля та людини, виховувати бережливе ставлення до природи, розвивати навички порівняльного аналізу,

План:

  1. Поняття Альтернативне сільське господарство.
  2. Види АСГ.
  3. Приклади альтернативних ферм
  4. Переваги та недоліки
  5. Роль споживачів
  6. Завдання.

Очікувані результати: після цього уроку учні зможуть: дати визначення поняттям, пояснити переваги та недоліки альтернативного, навчиться аналізувати неперевірену інформацію, розуміти користь вирощування екологічно чистих продуктів як для здоров’я людини так і для навколишнього середовища

 

Обладнання та матеріали: дидактичний матеріал, дошка, презентація (за наявністю комп’ютерного обладнання), тести для перевірки вивченого матеріалу.

 

Базові поняття та терміни: Альтернативне сільське господарство, сидерати, сівозміни, епіфітотія, біологічне, органічне, біодинамічне землеробство, пестициди

 

Тип уроку: комбінований

Методи навчання: інтерактивні, пояснювально-ілюстративні – бесіда, розповідь; репродуктивні, частково пошукові, проблемні, творчі.

Структура уроку

I. Організаційний етап …………………………………………………………………………..1 хв

II. Актуалізація опорних знань…………………………………………………………………..4 хв

III. Мотивація навчальної діяльності…………………………………………………………….4 хв

IV. Вивчення нового матеріалу………………………………………………………………… 15 хв

V. Узагальнення та систематизація знань....………………………………………………...….5хв

VI. Підсумки уроку ……………………………………………………………………………….2 хв

VII. Домашнє завдання ……………………………………………………………………………2 хв

 

Хід уроку

I. Організаційний етап

Привітання, перевірка готовності учнів до уроку.

 

II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності учнів

Бесіда

ми всі знаємо про важливість с/г, адже у ньому задіяно понад мільярд працездатного населення Землі, то ж сьогодні ми поговоримо про таку його частину як Альтернативне сільське господарство та його види

1.Що таке сільське господарство?

2. Які наслідки для довкілля створює с\г?

3. Які речовини застосовують фермери для збереження урожаю?

Date: 2016-02-19; view: 380; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.008 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию