Главная
Случайная страница
Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Зіндік есеп
| Сабақтың тақырыбы
| Алжапқыштың төменгі бөлігін өңдеу
| | Сабақтың мақсаты
| • төменгі бөлікті өңдеуді түсіну, терминдерді білу.
| | Сабақтың барысы
| Мұғалімнің рөлі
| Оқушы белсенділігі
| | · Нұсқау беру әр топқа және жеке оқушыларға
· Әр оқушының қауіпсіздік ережелерін орындауын бақылау
· Жылдам, ұқыпты, тиянақтты орындайтын оқушыларды қолдау
· Қиындық келтіреттін сұрақтарға топпен іздеуге бағыттау
· Бағалау жүйесін сабақ бойы жүргізу және қорытындылау
| · Оқушылар жасайтың жұмыстың ретілігін анықтай отырып, нәтижесін көреді.
· Әр оқушы өз қызығушылығына қарай топқа бөлінді.
· Әрқайсысы өз ұсыныстарын айтты,
· Әр топта көшбасшылардың белсенділігі мен басқаруы орын алды.
· Оқушылар тез арада бірлесіп жұмыс жасай бастады.
· Практикалық жұмысты ретімен орындайды, атқарылған жұмыстарға есеп беру арқылы өзінді өзі бағалайды
| | Қолданылған модульдер
| Келесі модульдерді қолдандым
| Оқушылар не үйренді
| | · СТО;
· АКТ;
· Оқыту және оқытудағы жаңа әдіс- тәсілдер;
· Дарынды балалармен жұмыс;
· Оқыту үшін және оқуды бағалау.
· Оқытудағы басқару және көшбасшылық.
| · Өз ойын ашық айтуға;
· Теориялық білімді тәжірибеде іске асыруға;
· Мұғаліммен және жолдастарымен пікір алмасуға;
· Өзіне сенімділікпен қарауға.
| | Мен не үйрендім
| Тренинг ұйымдастыру, оқушыларға интернетте ақпаратты іздеуге бағыттадым, топ ішінде және сынып ішінде көшбасшы оқушыларды анықтауды үйрендім.
| | Кедергілер
| Оқушыларға тігу жұмыстарын аяқтауға уақыттың жетіспеушілігі. Оқушылар тігін машинасымен жұмыс істеуге бейімделу үстінде, сондықтан 21 оқушыны барлығын қамту үшін уақытты тиімді пайдалану керек.
| | Түйін
| Сабақта модульдерді тиімді пайдалану арқылы оқушыларда білім қалыптасты, қызығушылығы оянды, шығармашылық қабілеттері ашыла бастады, көшбасшыларды анықтай білдім.
| | Қорытынды
| Оқушылар сабақ үстінде топ ішінде талқылау жүргізді, топпен жұмысты қорғады.
Оқушылардың практикалық жұмыста қызығушылығы артта түсті, топпен жұмыс жасау оқушыларға қатты ұнады.
|
Қосымша 1
Date: 2015-08-15; view: 433; Нарушение авторских прав | Понравилась страница? Лайкни для друзей: |
|
|