Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?

Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Закриття змагань

2.1 Для закриття змагань команди вишикуються в порядку зайнятих місць. Інший порядок шикування, зустрічі керівництва і т.п. здійснюються стосовно до пп. 1-7 (Відкриття змагань).

2.2 Голова оргкомітету звертається до спортсменів з короткою мовою за підсумками змагань і представляє слово для оголошення результатів головному секретарю (або іншому члену суддівської колегії, що володіє гарною дикцією).

2.3 За результатами командної першості називаються команди в порядку зайнятих місць.

2.4 Об’являють, чим нагороджується команда, що зайняла перше місце; вручається нагорода представнику (капітану) команди; оркестр виконує туш.

2.5 У такому ж порядку нагороджуються команди, що зайняли 2-3-є (2-6-е) місця.

2.6 При роздільному заліку в командній першості (по групах дорослих і юнаків) у такому ж порядку виконується нагородження юнацьких команд.

2.7 Об’являють переможців особистої першості серед дорослих спортсменів (у багатоборстві). В міру оголошення зайнятих призових місць спортсмени займають відповідні місця на п’єдесталі пошани.

2.8 Об’являть, що спортсмену, що зайняв перше місце (називається спортивне звання чи розряд, ім’я і прізвище і приналежність до команди), привласнюється звання чемпіона і чим він нагороджується. Спортсмену вручаються нагороди. Оркестр виконує туш.

2.9 У такому ж порядку об’являється, чим нагороджується спортсмен, що зайняв 2-ге (3-6-те) місця, потім йому вручаються нагороди. Оркестр виконує туш.

2.10Усім переможцям бажано вручити квіти, після чого вони ідуть з п’єдесталу пошани.

2.11У такому ж порядку нагороджуються переможці змагань з окремих видів.

2.12У такій же послідовності нагороджуються переможці особистої першості по групі юнаків.

2.13Нагороджуються тренери команд і окремі спортсмени, що зайняли призові місця.

2.14В усіх випадках після оголошення, чим нагороджена команда (учасник, тренер), варто повідомляти, хто вручає нагороду.

2.15Командам і спортсменам вручаються спеціальні призи і пам’ятні подарунки, засновані різними організаціями, спонсорами. Подарунки вручають представники цих організацій.

2.16Нагороджуються судді й обслуговуючий персонал.

2.17Голова оргкомітету надає слово головному судді, він у короткій мові поздоровляє учасників із закінченням змагань і дякує організаторів.

2.18Від імені учасників змагань виступає один із представників команди.

2.19Головний суддя викликає для опускання прапора чемпіонів даних змагань. Проводиться церемоніал закриття (команду про закриття змагань і спуск прапора подає головний суддя).

2.20Закриття змагань може відбуватися в приміщенні. У цьому випадку в залі встановлюється піднятий прапор змагань. Спортсмени розсаджуються в довільному порядку. Урочистий марш після закриття не відбувається.

ЛІГА радіоаматорів України

Date: 2015-05-09; view: 396; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...

mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию