Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 1Стр 1 из 127Следующая ⇒ Тема. НУМЕРАЦІЯ ЧИСЕЛ 1-100. ВИПАДКИ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ В МЕЖАХ 100, ПОВ'ЯЗАНІ З НУМЕРАЦІЄЮ ЧИСЕЛ. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ПРОСТИХ ЗАДАЧ Мета: повторити нумерацію чисел 1-100; вдосконалити обчислювальні навички, вміння розв'язувати прості задачі; розвивати кмітливість, мислення учнів; виховувати інтерес до математики. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Ознайомлення з підручником «Математика» 2. Гра «Лічи через 3» Торкнутися руками ніг, плеснути в долоні — «три». Торкнутися руками ніг, плеснути в долоні — «шість» і т. д. 3. Повторення таблиць додавання і віднімання в межах 10 Завдання: знайти приклади з однаковими відповідями. 4. Гра «Розподіли» — Прочитайте числа: 3; 13; 9; 1; 12; 10; 20; 7; 11; 15. Скільки серед чисел двоцифрових? одноцифрових? 5. Хвилинка каліграфії — Запишіть всі числа шостого десятка. III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні ми повторюватимемо нумерацію чисел від 1 до 100. IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 3-4) Завдання 1. Усне виконання завдання — Порахуйте окремо червоні й зелені перчики. Скільки всіх перчиків? Завдання 2. Усне виконання завдання — Скільки всього паличок на кожному малюнку? Завдання 3. Усне виконання завдання — Назвіть усі числа другого десятка; четвертого десятка; десятого десятка. Завдання 4. Самостійна робота Під час перевірки учні називають пропущені числа. — Скільки серед них чисел шостого десятка? Завдання 5. Коментоване розв'язування завдання Учні пояснюють, працюючи в зошитах, як кожне з поданих чисел записати за зразком у вигляді суми розрядних доданків. Завдання 6 Один учень біля дошки розв’язує і пояснює. — Запишіть вирази та обчисліть їх значення. 1) Як утворити число 55, якщо маємо число, що йому передує? 2) Як утворити число 70 з числа, що йде за ним? 3) Скільки дістанемо, якщо від числа 93 відняти число його одиниць? Завдання 7. Самостійна робота Під час перевірки учні називають відповіді у порядку зростання. (2; 3; 9; 27; 29; 38; 50; 53) Завдання 8 Учні з місця за кожним малюнком складають і розв’язують задачу. Змінюють умову першої задачі так, щоб вона розв’язувалася дією додавання. Завдання 9*. Самостійна робота Господар виростив 30 качок, 20 гусей і 40 кролів. Скільки всього птахів він виростив? (50) На скільки більше господар виростив птахів, ніж кролів? (50 - 40 = 10) 2. Фізкультхвилинка V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Самостійна робота Перевірка 1 варіант: 14; 18; 6; 12. 2 варіант: 18; 20; 11; 18. 2. Математичний диктант — Запишіть число: • яке складається з 5 дес. 7 од.; (57) • у якому 4 од. 6 дес.; (64) • у якому в розряді десятків 3, в розряді одиниць — 5; (35) • яке передує числу 19; (18) • у якому кількість одиниць 5, а десятків — на 4 менше; (15) • у якому 4 десятки; (40) • найменше двоцифрове число. (10) Самоперевірка. 3. Офтальмологічна пауза 4. Розв'язування логічних задач 1) В одному кошику 8 яблук, а в другому — наполовину менше. Чому дорівнює половина всіх яблук? ((8 + 4): 2 = 6) 2) Сашко, Олесь, Михайлик грали в шашки. Кожний із них зіграв 2 партії. Скільки всього партій було зіграно? (Сашко — Олесь, Сашко — Михайлик, Михайлик — Олесь, усього 3.) VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ — Що ми повторювали сьогодні на уроці? — За допомогою яких знаків записуються числа? — Скільки існує цифр? VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 4, завдання 10; 11.
|