Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 9





Тема. ПЕРЕВІРНА РОБОТА

Мета: перевірити знання учнів за темою «Повторення вивченого у 1 класі», вміння розв'язувати прості задачі, знаходити значення виразів з буквеними даними, порівнювати вирази; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Перевірка домашнього завдання (с. 14, завдання 79; 80)

Завдання 79

— Прочитайте вирази, у яких відповіді — круглі числа; у записі яких є число 7.

Завдання 80

— На скільки менше металевих брелоків?

 

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні ми перевірятимемо ваші знання за темою «Повторення вивченого у 1 класі».

 

IV. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Робота за підручником (с. 15)

Завдання 1

Один учень біля дошки виконує завдання із поясненням.

— Накресліть числовий промінь (за одиницю візьміть 1 см) і позначте на ньому:

1) найменше одноцифрове число;

2) найбільше одноцифрове число;

3) число, більше від 4 на 3;

4) найменше двоцифрове число.

Завдання 2. Усне виконання завдання

— Назвіть пропущене число (числа) в кожному ряді.

Завдання 3. Самостійна робота

Один учень працює за закритою дошкою.

— Запишіть усі двоцифрові числа, у яких число одиниць на 6 більше від числа десятків. Скільки двоцифрових чисел, у яких число одиниць на 8 більше від числа десятків?

— Чи може число одиниць бути на 9 більше від числа десятків?

— Чи існує число, у якому число десятків більше від числа одиниць на 9?

Завдання 4. Самостійна робота

Під час перевірки учні читають рівності і пояснюють виконання завдання.

Завдання 5. Усне виконання завдання

— Котру годину показує кожний годинник?

Завдання 6. Усне виконання завдання

— Знайдіть у кожному ряді «зайве» число.

2. Фізкультхвилинка

Ведмежата в хащі жили,

Ніжно, радісно дружили.

Ось так, ось так

Ведмежата ті дружили.

Ведмежата фрукти збирали,

Дружно яблуньку гойдали.

Ось так, ось так

Дружно яблуньку гойдали.

Перевалкою ходили

Та із річки воду пили.

Ось так, ось так

Ведмежата воду пили.

А потому танцювали,

До сонця лапи піднімали.

Ось так, ось так

До сонця лапи піднімали.

3. Перевірна робота

1 варіант

1. Розв’язати задачу.

Дві бригади проклали 60 м дороги. Перша бригада проклала 40 м. Скільки метрів дороги проклала друга бригада?

2. Обчислити.

3. Порівняти.

 

2 варіант

1. Розв’язати задачу.

Ася нанизала 25 намистинок. З них 20 блакитних і кілька жовтих. Скільки жовтих намистинок було в намисті Асі?

2. Обчислити.

3. Порівняти.

 

V. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

— Чи з усіма завданнями вдалося впоратися?




 

ТАБЛИЦІ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЕЛ. ЗАДАЧІ НА ДВІ ДІЇ. ВИРАЗИ З ДУЖКАМИ

ТАБЛИЦІ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЕЛ

Date: 2015-09-05; view: 419; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию