Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 3





Тема. НАЗВИ КОМПОНЕНТІВ ДІЙ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ. ЗАДАЧІ НА РІЗНИЦЕВЕ ПОРІВНЯННЯ

Мета: повторити назви компонентів дій додавання і віднімання, таблиці додавання і віднімання; формувати вміння розв'язувати задачі на різницеве порівняння; виховувати уважність.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1. Перевірка домашнього завдання (с. 6, завдання 20; 21)

Завдання 20

— Скільки каштанів посадили в парку? Скільки акацій?

Завдання 21

— Прочитайте приклади, які мають однакові відповіді. Прочитайте приклади, у яких відповіді — одноцифрові числа; двоцифрові числа.

2. Гра «День і ніч»

— Коли я кажу «ніч», заплющте очі і починайте обчислення. Коли я кажу «день», розплющте очі і назвіть відповідь.

3 + 1 + 2 - 4 + 5 + 1 - 4 + 6

6 + 3 - 7 + 6 + 2 - 5 + 4 - 8

3. Гра «Істинне — хибне»

— Які рівності істинні (правильні), а які — хибні (неправильні)?

4. Хвилинка каліграфії

— Напишіть дев’ять шестірок, а сімок — на 3 менше.

5. Математичний диктант

• Збільшити на 4 числа: 32; 64; 20; 15.

• Зменшити на 5 числа: 17; 78; 55; 88.

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні ми повторимо назви компонентів дій додавання і віднімання.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 6-7)

Завдання 22

Учні пригадують і повторюють за таблицею назви компонентів дій додавання і віднімання.

Завдання 23. Усне виконання завдання

Завдання 24. Самостійна робота

Під час перевірки учні читають виписані приклади і пояснюють обчислення.

— Скільки таких прикладів? (4)

Завдання 25

Під час аналізу задачі на дошці записується коротка умова.

— Хто більше накреслив фігур? Як дізнатися, на скільки більше? Пояснюючи розв’язання («Чому для відповіді на питання потрібно від 9 відняти 5?»), слід згадати правило: «Щоб дізнатися, на скільки одне число більше або менше за інше, потрібно від більшого числа відняти менше».

— Змініть задачу так, щоб вона розв’язувалася дією додавання.

При складанні другої задачі слід звернути увагу учнів на те, що змінити треба тільки питання, умова задачі залишається тією самою.

Завдання 26

Учні «ланцюжком» записують вирази та обчислюють їх значення.

Завдання 27. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки.

Завдання 28

Учні коментують, як виконали обчислення і креслення.

Завдання 29

Учні з місця складають задачу за малюнком і числовими даними.

2. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Гра «Відновіть ланцюжки»

Доданок,..., сума.

..., від’ємник,...

Date: 2015-09-05; view: 306; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.01 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию