Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 80Тема. ЗАКРІПЛЕННЯ ТАБЛИЦІ МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 4. ЗАДАЧІ НА ДВІ ДІЇ, ЯКІ МІСТЯТЬ ТАБЛИЧНІ ВИПАДКИ МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 4
Мета: формувати навички табличного множення числа 4; вправляти учнів у розв'язуванні задач; розвивати логічне мислення; виховувати культуру поведінки. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 95, завдання 614; 615) Завдання 614 — Прочитайте вирази, в яких відповіді — одноцифрові числа; двоцифрові числа. Завдання 615 — Яка відстань буде між хлопчиками, якщо кожний зробить назустріч іншому 25 кроків?
2. Усна лічба 1) Гра «Естафета». 2) Гра «Угадай приклад». Приклад (2 ∙ 9; 4 ∙ 4 і т. д.) записаний на дошці, затулений карткою з відповіддю. Діти називають різні приклади з цією відповіддю, намагаючись угадати приклад, записаний на дошці. 3) Гра «Так. Ні». На дошці дані приклади: 4 ∙ 6; 4 ∙ 3; 4 ∙ 5; 2 ∙ 3; 9 ∙ 4; 5 ∙ 3. Показують картки з числами. Якщо число є відповіддю, учні хором говорять «так», потім вимовляють приклад 4 ∙ 6 = 24. Якщо число не є відповіддю, говорять «ні».
3. Усне розв'язування задач 1) Висота кожного поверху 4 м. У будинку 9 поверхів. Знайдіть висоту будинку до даху. 2) Юрасик купив 8 фломастерів, по 3 грн кожний, і ластик за 2 грн. Яка вартість його покупки? 3) Один пиріжок коштує 3 грн. Скільки таких пиріжків можна купити за 12 грн? 4) Маринка вирізала 12 маленьких сніжинок. Вона розклала їх порівну в 3 картонні коробки. Скільки сніжинок у кожній коробці?
4. Хвилинка каліграфії з логічним завданням — Яке число «зайве» і чому? 12; 16; 34; 13; 18.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми повторимо таблицю множення числа 4. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 95-96) Завдання 616. Самостійна робота Під час перевірки учні читають виписані вирази і пояснюють спосіб обчислення. Завдання 617. Колективне розв'язування задачі Аналіз умови задачі, запис скороченої умови. Один учень біля дошки розв’язує і пояснює. Після цього учні пояснюють, про що вони дізнаються за виразом 4 ∙ 3 + 8. Завдання 618 Під час повторення умови один учень записує коротку умову і пояснює розв’язання. Після цього учні самостійно записують розв’язання. Учитель перевіряє. Завдання 619*. Усне виконання завдання Учні складають задачі за короткими записами.
2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
|