Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Урок 76





Тема. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНИХ ТАБЛИЦЬ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ НА ДІЛЕННЯ І СКЛАДЕНИХ ЗАДАЧ НА ТРИ ДІЇ ЗА ПЛАНОМ

 

Мета: повторити вивчені таблиці множення і ділення; формувати вміння розв'язувати задачі на ділення, складати і розв'язувати задачі на три дії за даним планом; проаналізувати помилки, допущені в самостійній роботі; підготуватися до контрольної роботи.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1. Перевірка домашнього завдання (с. 91, завдання 591;592)

Завдання 591

— Скільки метрів до зустрічі проплив другий плавець?

Завдання 592

— Прочитайте вирази та їх значення.

 

2. Аналіз помилок, допущених у самостійній роботі, виконання відповідних завдань

3. Гра «Крокуй і рахуй»

Троє учнів змагаються між собою. Вони стають по одній лінії. Учитель стає поряд з першим учнем, вони одночасно роблять перший крок, під час якого вчитель говорить, припустимо: «три». Учень має вмить «налаштуватися» на це число і, роблячи наступні кроки, говорити: «шість, дев’ять, дванадцять і т. ін.» — на кожен крок по числу. Учитель йде із ним у ногу, не даючи уповільнити крок. Як тільки учень сказав не те число, вони відразу зупиняються, до кінця гри сходити з цього місця не можна.

Те саме виконують решта гравців по черзі. Перемагає той, хто зупиниться далі.

 

4. Усне розв'язування задач

1) На зиму заготовили 27 л варення і розлили його по банках, по 3 л у кожну. Скільки всього знадобилося банок?

2) В одному шматку 12 м тканини, а в другому — на 3 м більше. З усієї тканини зшили сукні, витрачаючи на кожну сукню по 3 м. Скільки зшили суконь?

 

5. Хвилинка каліграфії

— Спишіть числа, які діляться на 3.

5 21 43 19 25 10 3 12 24 30

 

6. Математичний диктант

• Добуток чисел 3 і 8 збільшити на 27.

• Суму чисел 8 і 6 поділити на 2.

• Різницю чисел 20 і 18 помножити на 9.

 

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ і МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ми повторимо вивчені таблиці множення і ділення, підготуємось до контрольної роботи.

 

IV. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота за підручником (с 92)

Завдання 593. Колективне ознайомлення зі змістом задачі, її аналіз Один учень записує умову і розв’язує задачу.

Завдання 594

Учні вставляють такі числа, щоб рівності стали істинними.

Коментоване розв’язування завдання. Учні пригадують, як знайти доданок, зменшуване, від’ємник. По черзі учні пояснюють завдання, працюючи в зошитах.

Завдання 595

Учні складають план розв’язання задачі:

1) Скільки залишилося відремонтувати наручних годинників?

2) Скільки залишилося відремонтувати настінних годинників?

3) На скільки більше залишилося відремонтувати наручних годинників, ніж настінних?

Після складання плану розв’язання учні записують розв’язання самостійно.

Завдання 596

Учні «ланцюжком» читають вирази та обчислюють їх. Один учень працює біля дошки, решта — у зошитах.

Завдання 597. Фронтальне вивчення змісту задачі

Під час відтворення змісту учні на дошці зображують умову задачі. Після цього учні працюють самостійно, один учень — за закритою дошкою.

Задачі порівнюються.

Завдання 598*. Усне виконання завдання

 

2. Фізкультхвилинка

 

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

Date: 2015-09-05; view: 371; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию