Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 117Тема. ЗАСВОЄННЯ ТАБЛИЦІ ДІЛЕННЯ НА 8. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ Мета: формувати навички швидких обчислень табличних випадків ділення на 8; удосконалювати вміння розв'язувати задачі; розвивати логічне мислення, пізнавальну активність, математичне мовлення; виховувати самостійність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 137, завдання 915; 916) Завдання 915 — На скільки більше осіб може розміститися у восьми чотиримісних човнах, ніж у двох шестимісних? Завдання 916 — Прочитайте вирази, у яких відповіді одноцифрові; двоцифрові. 2. Усна лічба 1) Гра «Замкни коло».
2) Веселі задачі. • Ласун Карлсон з’їв 4 банки полуничного джему, а вишневого варення — в 3 рази більше. На скільки банок менше полуничного джему, ніж вишневого варення, з’їв Карлсон? (8) • Фрекен Бок випекла 8 солодких плюшок, а ватрушок з сиром — на 4 менше. У скільки разів солодких плюшок було більше, ніж ватрушок з сиром? (2) 3) Робота за таблицею.
4) Які рівності та нерівності істинні, а які—хибні?
3. Хвилинка каліграфії — Запишіть множину чисел, які діляться на 8. 4. Математичний диктант. • Суму чисел 6 і 3 збільшити у 8 разів. • Число 63 зменшити у 7 разів і додати 41. • Добуток чисел 8 і 8 зменшити на 37. • Частку чисел 56 і 8 збільшити на 28. III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми повторимо таблицю ділення на 8. IV. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 137-138) Завдання 917 Учні «ланцюжком» усно виконують обчислення. Завдання 918 Після колективного ознайомлення зі змістом задачі і вказівкою учні складають план розв’язання: 1) Скільки ґудзиків пришив 1 учень першої групи? (24: 4 = 6) 2) Скільки ґудзиків пришив 1 учень другої групи? (25: 5 = 5) 3) Яка група працювала краще? (6 > 5) Відповідь: перша група працювала краще. Сильніші учні, скориставшись планом, самостійно записують розв’язання у зошити. Решта учнів разом з учителем розглядають план розв’язання і визначають дії. Завдання 919 Під час повторення умови один учень записує коротку умову і пояснює розв’язання. Після цього учні самостійно записують розв’язання. Учитель перевіряє. Завдання 920. Коментоване розв'язання кругових прикладів Учитель звертає увагу на те, яким чином виконуються обчислення. Завдання 921* Розв’язання краще записати у вигляді таблиці.
Відповідь: Тарас вирізав більше фігур. Завдання 922. Самостійне виконання завдання Один учень працює біля дошки. Завдання 922. Колективне розв'язування задачі Аналіз умови задачі, запис скороченої умови. 2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Самостійна робота
|