Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?

Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Нарахування очок

Корт

Гра проходить на половині баскетбольного майданчика. Корт являє собою відповідну частину майданчика для класичного баскетболу з лінією штрафних кидків (5.80 м), дугою (6.75 м) і місцями для підбору.

Команди

Кожна команда складається з чотирьох (4) гравців (три (3) гравця на корті і один (1) запасний). Наявність запасного факультативно.

Примітка: Команди з інших районних центрів, повинні мати запрошення від організторів турніру.

3. Судді

Гру обслуговують як мінімум один (1) суддя (рекомендуються двоє (2) суддів) і один (1) секундометрист / секретар.

Початок гри

4.1. Обидві команди розминаються одночасно перед грою.

4.2. Підкиданням монети визначається, яка команда починає гру.

5.1. М'яч, покинутий зсередини дуги, оцінюється одним (1) очком.

5.2. М'яч, закинутий з-за дуги, оцінюється двома (2) очками.

5.3. Результативний штрафний кидок оцінюється одним (1) очком.

6. Ігровий час / Визначення переможця

6.1. Основний час гри становить десять (10) хвилин: вісім (8) перших хвилин - «брудна» час, дві (2) останні хвилини - чисте.

Визначення чистого часу: годинник зупиняються на час, поки м'яч мертвий, крім випадків, коли м'яч закинутий з гри. Годинники запускаються, коли обмін м'яча («чек») завершено (як тільки м'яч в руках у нападника).

Визначення «брудного» часу: годинник йде без зупинки, крім тайм-аутів і останніх двох (2) хвилин, коли вони зупиняються на час, поки м'яч мертвий (крім випадків, коли м'яч закинутий з гри), і запускаються, коли обмін м'ячем («чек») завершено (як тільки м'яч в руках у нападника).

6.2. Однак команда, що досягла рахунки дострокової перемоги, перемагає, якщо це трапляється до закінчення основного часу. Рахунок дострокової перемоги дорівнює одинадцяти (11) очками або більше.

6.3. Якщо після закінчення основного часу рахунок рівний, грається овертайм. Суперники команди, що починала гру, починають овертайм. Перерва перед овертаймом триває 30 секунд. Команда, яка набрала в овертаймі два (2) очка, перемагає.

Якщо після закінчення основного часу рахунок 10:10, команда, яка набрала в овертаймі два (2) очка, перемагає відповідно до правила овертайму; правило дострокової перемоги (11 очок) ігнорується.

6.4. Команда програє «позбавленням права» (0: 5), якщо до часу початку гри за розкладом на корті немає трьох (3) її гравців, готових грати. Гра, програна "позбавленням права", зазначається в протоколі як -: 5.

7. Фоли / Штрафні кидки

7.1. Ліміт командних фолів в грі, не карається штрафними кидками, дорівнює чотирьом (4).

7.2. Ліміт персональних фолів відсутня.

7.3. Фоли на гравцеві в процесі кидка зсередини дуги караються одним (1) штрафним кидком.

7.4. Фоли на гравцеві в процесі кидка з-за дуги караються двома (2) штрафними кидками.

7.5. Фоли на гравцеві в процесі кидка у випадку, якщо м'яч забитий, караються одним (1) додатковим штрафним кидком.

7.6. Небросковие фоли команди, яка вичерпала ліміт командних фолів, караються одним (1) штрафним кидком.

8. Шістнадцять секунд

8.1. Команда повинна виконати атаку кошика за шістнадцять (16) секунд. Лічильник запускається, як тільки м'яч опиняється в руках нападників (після обміну м'ячем із захисником («чека») або під кільцем після потрапляння суперників).

8.2. Якщо корт не обладнаний лічильником, секундометрист або суддя піднімає руку і відраховує останні п'ять (5) секунд атаки.

9. Як грають м'ячем

9.1. Після попадання з гри або результативного останнього штрафного кидка:

- Гравець пропустила команди продовжує гру веденням або передачею м'яча з місця безпосередньо під кільцем (нема за лицьовою лінією) за дугу.

- Відкидання м'яча забила командою після попадання з гри або результативного останнього штрафного кидка розцінюється як затримка гри і карається технічним фолом.

Примітка: Після попадання з гри або результативного останнього штрафного кидка: у гравця пропустила команди є 5 секунд, щоб продовжити гру веденням або передачею м'яча з місця безпосередньо під кільцем (нема за лицьовою лінією) за дугу. Перевищення цих 5 секунд є порушенням. Однак якщо за ці 5 секунд м'яч встигає викотитися за межі майданчика, ніяких порушень не фіксується і гра продовжується через чек. У разі явно навмисного відкидання м'яча в аут пропустила командою фіксується "аут" і м'яч передається забила команді.

9.2. Після невдалого кидка з гри або невдалого останнього штрафного кидка:

- Якщо нападаюча команда підбирає м'яч, вона може продовжувати атаку, не виводячи м'яч за дугу.

- Якщо команди, що захищається підбирає м'яч, вона повинна вивести м'яч за дугу (передачею або веденням).

9.3. Після перехоплення, втрати і т. П.:

- Якщо це відбувається всередині дуги, м'яч повинен бути виведений за дугу передачею або веденням.

9.4. Командне володіння м'ячем після ситуацій, коли м'яч мертвий (крім випадків, коли м'яч покинутий), починається обміном м'ячем між захисником і нападаючим («чеком») за дугою в навпроти кошика.

9.5. Вважається, що м'яч «за дугою», коли обидві ноги нападника, який володіє м'ячем, перебувають за дугою.

9.6. У ситуаціях спірного м'яча м'яч передається захищається команді.

9.7. Кидки зверху дозволені, якщо використовуються надійні кільця, будь то кільця з амортизатором або інші міцні кільця.

10. Заміна

10.1. Будь-яка команда може робити заміну в ситуаціях, коли м'яч мертвий.

10.2. В останні 2 хвилини гри дозволяється заміна команді, яка пропустила м'яч. Якщо заміна проводиться, команда-суперниця також отримує право на заміну, і обидві команди мають право на тайм-аут.