Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Додаток. Приклад листа вiд керiвництва клiєнта





До нормативу N 22

 

Приклад листа вiд керiвництва клiєнта

 

Примiтка. Цей лист не є стандартним документом. Iнформацiя в ньому може змiнюватися залежно вiд виду дiяльностi, типу пiдприємства, яке перевiряється, i перiоду проведення аудиторської перевiрки.

Назва органiзацiї, адреса i т.д.

Аудитору (назва аудиторської фiрми).

Дата.

"Цей iнформацiйний лист складено у зв'язку з аудитом, який Ви проводите на пiдприємствi (назва пiдприємства) за рiк, котрий закiнчився 31 грудня 19...р., з метою встановлення, чи правильно вiдображає фiнансова звiтнiсть фiнансовий стан пiдприємства (назва пiдприємства), результати його дiяльностi на вищенаведену дату з урахуванням вимог iнструкцiї iз складання рiчної бухгалтерської звiтностi на 19... рiк.

Ми пiдтверджуємо, що знаємо вищезгаданi вимоги щодо пiдготовки фiнансової звiтностi, якi передбаченi iнструкцiєю iз складання рiчної фiнансової звiтностi.

Керуючись нашими знаннями i уявленням з цього питання, ми пiдтверджуємо наступне:

(Далi керiвництво повинно вказати

чи не було порушень з його боку або iнших працiвникiв, якi займають керiвнi посади;

чи не було порушень, котрi могли iстотно вплинути на звiтнiсть пiдприємства).

Ми надали в ваше розпорядження всi реєстри бухгалтерського облiку i супроводжувальну документацiю, всi протоколи зборiв акцiонерiв i засiдань ради директорiв (а саме:... 19... i... 19..., вiдповiдно).

Ми пiдтверджуємо повноту наданої iнформацiї, яка стосується спорiднених сторiн у дiяльностi пiдприємства.

Фiнансова (бухгалтерська) звiтнiсть пiдприємства не мiстить суттєвих помилок, а також пропускiв (тобто данi представленi повнiстю).

У разi необхiдностi необхiдно додати: "Вiд iменi ради директорiв (або подiбного органу)".

 

Date: 2015-11-13; view: 369; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию