Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
СЛАЙД №4Стр 1 из 3Следующая ⇒ «Логарифмдер эстафетасы». Интерактивті тақтада оқушылар есептеу жұмыстарын жүргізеді. Логарифмдерді есептеу:
Қорытындылау. Бағалау. Сабақ №__ 40 __ Күні:______ Сынып:_ 11___ Сабақтың тақырыбы: Логарифмдік функция. Логарифмдік функцияның графигі және қасиеттері Мақсаты: 1. Логарифмдік функция және логарифмдік функцияның графигі және қасиеттерімен таныстыру 2.Оқушылардың есеп шығару дағдысын қалыптастыру 3. Оқушылардың ойлау қабілетін дамыту Типі: Жаңа сабақты игерту Түрі: Аралас сабақ Оқытудың әдісі: теориялық және практикалық Сабақтың барысы: 7. Ұйымдастыру кезеңі 8. Үй тапсырмасын тексеру: Үй есебінің орындалуын тексеру 1.Өтілген тақырыпты қайталау: Ауызша: а) Мағынасы бар өрнектерді атаңдар: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) б) Мағынасы бар өрнектерді қандай белгілеріне байланысты таңдадыңдар? в) Есептеңдер: 1) 10 2) 3) 4) 3 5) 6) 2.Жаңа сабақты меңгерту: У= logа х-логарифмдік функция
Қасиеттері: 1.Д(logа х) =(о; ) 2.R(logа х) =(- ; ) 3.а>1=>у= logа х 4.о<а<1=> у= logа х
Графиг у а>1 у о<а<1
1 х х
3.Есептер шығару 1.Теңдеуді шешу №197, №198, №199 2.Теңдеулер жүйесін шешу: №201, №202
Сабақты бекіту кезеңі: 1. Логарифмдік функция функцияның графигі және қасиеттері
Сыныпта белсенді қатысып отырған оқушылар бағаланады. Үйге тапсырма: Үйге: §13, №200, №202
Сабақ №__ 41 __ Күні:______ Сынып:_ 11___ Сабақтың тақырыбы: Логарифмдік функция. Логарифмдік функцияның графигі және қасиеттері Мақсаты: 1. Логарифмдік функция және логарифмдік функцияның графигі және қасиеттерімен таныстыру 2.Оқушылардың есеп шығару дағдысын қалыптастыру 3. Оқушылардың ойлау қабілетін дамыту Типі: Бекіту сабақ Түрі: Аралас сабақ Оқытудың әдісі: практикалық Сабақтың барысы: 1.Ұйымдастыру кезеңі 2.Үй тапсырмасын тексеру: Үй есебінің орындалуын тексеру 3.Өтілген тақырыпты қайталау: 1. Өзіндік жұмыс №1. Өрнекті негізі 10 бойынша логарифмдеңдер: 100а b (2 ұ) №2. Х-ті табыңдар: (1 ұ) №3. Х-ті табыңдар: (1 ұ) №4. Өрнектің анықталу облысын табыңдар: (3 ұ) №5. Сандарды салыстырыңдар: (2ұ) а) и в) и 2. Схема бойынша зерттеу және графигін салу
1. Д(f) 2. Е(f) 3. fжәне 3. Логарифмдік функцияның қасиеттерін қолдануға тапсырма. (Қай қатар жылдам орындайды) (Тақтада) Функцияның анықталу облысын табыңдар: Тест
Сабақты бекіту кезеңі: 1. Логарифмдік функция функцияның графигі және қасиеттері Сыныпта белсенді қатысып отырған оқушылар бағаланады. Үйге тапсырма: Үйге: §13, №200, №202
Сабақ №__ 42 Күні: Сабақтың тақырыбы:17. Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері Сабақтың мақсаты: ü Оқушыға логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелері туралы мағлумат беру.. ü Оқушыны ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа, дәлдікке тәрбиелеу; ü Оқушының ойын жеткізу білуін және ой өрісін дамыту.
Сабақтың типі: Жаңа сабақ.
Сабақтың көрнекілігі: тапсырма Сабақтың барысы:
|