Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Урок 129Тема. ПОВТОРЕННЯ й ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО
Мета: провести роботу над помилками, допущеними у самостійній роботі; закріпити вивчений матеріал; удосконалювати вміння розв'язувати задачі на дві дії, обчислювальні навички; розвивати пам'ять, мислення; прищеплювати інтерес до точних наук. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 149, завдання 1009; 1010) Завдання 1009 — Прочитайте вирази у порядку спадання відповідей. Завдання 1010 — Скільки сторінок у книжці?
2. Аналіз самостійної роботи 3. Гра «Віконечка» 4. Порівняння виразів
5. Хвилинка каліграфії — Випишіть числа, які діляться на 10. 21; 50; 37; 70; 40; 22; 60; 100; 30; 85; 80; 99; 90.
6. Математичний диктант • Суму чисел 43 і 15 зменшити на 3. • Різницю чисел 13 і 5 збільшити у 6 разів. • Знайти половину числа 6. • Яке число більше 7 у 3 рази?
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми підготуємося до контрольної роботи. IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 150-151) Завдання 1011 Учні усно «ланцюжком» розв’язують приклади. Завдання 1012 Після колективного ознайомлення зі змістом задачі складається план розв’язання задачі: 1) Скільки посадили жовтих айстр? 2) Скільки посадили білих айстр? 3) Скільки всього посадили айстр? Сильніші учні, скориставшись планом, самостійно записують розв’язання у зошити. Решта учнів разом з учителем розглядають план розв’язання і визначають дії. Завдання 1013 Учні розв’язують задачу двома способами. 1 спосіб 1) 4 ∙ 9 = 36 (кв.) — у 9 будинках; 2) 4 ∙ 3 = 12 (кв.) — у 3 будинках; 3) 36 + 12 = 48 (кв.) — всього побудували. 2 спосіб 1) 9 + 3 = 12 (буд.) — всього побудували; 2) 4 ∙ 12 = 48 (кв.) — всього побудували. Відповідь: 48 квартир побудували. Завдання 1014 Учні коментують, як знаходять шосту частину чисел 18; 42; 30; 48; 54 і десяту частину чисел: 40; 60; 80; 100. Завдання 1015. Коментоване розв'язування завдання Учні розглядають дані вимірювання зросту малюків і записують зріст кожного у дециметрах і сантиметрах. Завдання 1016. Колективне розв'язування завдання Учні складають вирази за блок-схемами. Один учень працює біля дошки.
2. Фізкультхвилинка V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Робота над задачею Коли Маринка розклала 27 тістечок на тарілки, по 9 тістечок на кожну, то в неї залишилося ще 2 порожні тарілки. Скільки тарілок було у Маринки?
2. Обчислення значень виразів 3. Геометричний матеріал Накресліть два відрізки: перший завдовжки 9 см, а довжина другого становить третю частину довжини першого.
4. Офтальмологічна пауза 5. Розв'язування логічних задач 1) Завдання 3 (с. 152). Батькові 39 років, а синові 14. Скільки років дочці, якщо через 16 років синові та дочці разом буде стільки ж років, скільки батькові? (14 + 16 = 30; 39 - 30 = 9) 2) Завдання 4 (с. 152). — Розгляньте діаграму. Визначте висоту кожного дерева. Порівняйте висоту найвищого і найнижчого дерев. (Береза — 25 м, клен — 30 м, дуб — 50 м, верба — 20 м, тополя — 40 м; найнижча — верба, найвищий — дуб; 50 - 20 = 30 м)
V I. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 150-151, завдання 1017; 1018.
|