Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Конспект заняття





З ___ моделювання економічних, екологічних і соціальних процесів_______

(назва навчального предмета)

Магістра-практиканта Головацької Марії Остапівни ________________

(прізвище, ім'я, по батькові)

Курс V факультет математики та інформатики спеціальність інформатика __

Група ___________________ дата проведення ______________________________ _

________ ПНУ ім. В. Стефаника факультет математики та інформатики _____

(базовий заклад)

Тема заняття. Моделювання поведінки споживачів за допомогою програми “Mathematica”.

Мета заняття:

1) дидактична: навчити застосовувати систему комп¢ютерної алгебри “Mathematica” для розв¢язання економічних задач; дослідити функцію корисності виду та побудувати для неї функцію попиту споживача. Визначити максимальну корисність. Побудувати криві байдужості, визначити граничну норму заміщення;

2) виховна: прищепити інтерес до вивчення моделювання економічних, екологічних і соціальних процесів;

3) розвиваюча: сприяти розвитку в студентів пам’яті, уважності, логічного мислення.

Тип уроку: урок практичного застосування знань, навичок і вмінь.

Учбова та методична література (використана магістром-практикантом):

1) Дьяконов В. П. Комп'ютерна математика. Теорія і практика / Дьяконов В. П. – М.: Пітер, 2001. –1296 с.

2) Дьяконов В. П. Комп'ютерні математичні системи в освіті. Інформаційні технології / Дьяконов В. П. – М.: Пітер, 1997. – 40с.

3) Половко О.М. Mathematica для студента / Половко О.М. – СПб.: БХВ-Петербург, 2007. – 368с.

 

Хід заняття:

1. Організаційний момент. (1 хв.)

Підготовка аудиторії та студентів до заняття.

2. Перевірка домашнього завдання. (2 хв.)

3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь. (4 хв.)

Date: 2015-09-05; view: 228; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.005 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию