Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Прощання





Стати у коло, узятись за руки і хором сказати: «МИ – НАЙКРАЩІ!»

Привітати один одного оплесками.

 

УРОК-ТРЕНІНГ 22

Безпека в школі

Мета

Дати поняття про безпеку і небезпеку в школі; називати правила безпечної поведінки в школі; навчити вибирати безпечні місця для ігор у школі; вчити відмовлятися від ігор у небезпечних місцях.

Навчальні завдання

Наприкінці заняття учні повинні вміти:

- називати правила безпечної поведінки в школі;

- вибирати безпечні місця для ігор в школі.

Обладнання і матеріали

- підручник для 1 класу «Основи здоров’я»;

- зошит для 1 класу «Основи здоров’я»;

- клей;

- фломастери;

- листки паперу;

- клейкі папірці.

Що підготувати заздалегідь

- малюнки безпечних та небезпечних місць у школі;

- плакат «Правила» в малюнках.

Орієнтовна структура тренінгу

№ з/п Зміст уроку Кількість годин
  Вступна частина 5 хв.
  Основна частина 7 хв.
  Практична частина 20 хв.
  Зворотний зв’язок 3 хв.

ХІД УРОКУ - ТРЕНІНГУ

Вступна частина

Знайомство

Продовжити речення: "Мене звуть....Моя улюблена гра...".

Правила

Вчитель називає правила, учні мімікою і жестами демонструють дане правило.

Основна частина

1. Міні-лекція

Безпека - це коли нічого і ніщо не загрожує здоров'ю і життю. Небезпека - це коли щось або хтось загрожує здоров'ю чи життю. У школі є місця, де треба бути особливо обережними.

Мозковий штурм

Вчитель: “Назвіть небезпечні місця в школі”?

(На дошці малюнки: групуємо безпечні місця в одну сторону, небезпечні в іншу).

Робота з підручником

Розглянемо малюнок у підручнику на сторінці 86. Визначимо, де на цьому подвір’ї гратися не слід? Чому?

Назвіть місця, які небезпечні на нашому шкільному подвір’ї?

(учні називають по одному небезпечному місту)

Назвіть місця, які безпечні на нашому шкільному подвір’ї?

(кожен учень називає одне безпечне місце).

Практична частина

Date: 2015-08-24; view: 334; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию