№ з/п
| Прізвище, ім’я по батькові конкурсанта
| Конкурсний репертуар
| Заклад, який представляє учасник
| Керівник колективу
| результат
|
1.
| Вовненко Ярослав
| «Не плач тату» сл.. Та муз І Ганзера, «Чорнобривці»
сл.. Сингаївського, муз Верменича
| Роменська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. П.І. Калнишевського вокальний колектив «Посульські барви»
| Вовненко Лариса Іванівна
|
|
2.
| Лаптєва Ірина
| «Милосердие» сл.. М.Ясень, муз Л.Захлевний, «Балада про мальви» сл.. Б.Гура, муз В. Івасюка
| Великописарівчька ЗОШ І-ІІІ ст.. вокальний гурток БДЮТ
| Захарченко Наталія Олександрівна
|
|
3.
| Шамрай Вікторія
| «Що Україна для тебе» сл.. Та муз І. Доля «Журавка» у.н.п.
| Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради ЦДЮТ гурток сольного співу
| Євтушенко Ігор Іванович
|
|
4.
| Гагін Дмитро
| «Детство» сл.. Пляцковского, муз Чичкова,
«Вітальна» у.н.п.
| Глухівська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ сл. Жужоми, чоловічий ансамбль «Спадщина»
| Дзекелев Євгеній Леонідович
|
|
5.
| Мажнікова Марія
| «Діти України» сл.. Та муз К.Бойко
«Ой на Івана, ой на Купала» у.н.п.
| Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2, гурток «Либідь»
| Лисенко Наталія Юріївна
|
|
6.
| Бубон Софія
| «Намалюй» сл. Некрасов, муз. Тарасова, «Віють вітри» у.н.п.
| Лебединський ЦПО вокальний гурток «До-мі-сольки»
| Бубон Оксана Миколаївна
|
|
7.
| Насирова Тетяна
| «Верховино, світку наш» сл. М.Устіянович «Намалюй» сл. Некрасов, муз. Тарасова
| Серединобудська ЗОШ І-ІІІ ступенів
| Берлинська Наталія Леонідівна
| Не брала участь
|
8.
| Мусієнко Ясміна
| «Пісня про матір», «На нашій Україні» сл. та муз Н.Май
| Роменська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Роменської міської ради Сумської області вокальний гурток «Сяйво»
| Пащенко Вікторія Вікторівна
| Не брала участь
|
9.
| Симоненко Ксенія
| «А в тому саду» у.н.п. «Нашим героям»
л.. Та муз Л.Горової
| Сумський районний БДЮ Сумської районної ради фольклорний ансамбль «Веселка»
| Савченко Лідія Миколаївна
| участь
|
10.
| Кузьмич Марія
| «Сопілка»
з реп М. Шпак
«Ой не світи місяченьку»
| Конотопський районний центр позашкільної освіти гурток вокального співу
| Кукотіна Оксана Володимирівна
| участь
|
11.
| Шевченко Альона
| «Маринонька»(a capella)
«Україно моя»
сл.. Н. Погребняк, муз. О Янушкевич
| Конотопський районний центр позашкільної освіти гурток «Вокальний»
| Гиря Валерій Анатолійович
| участь
|
12.
| Романенко Юрій
| «Я малюю світ добра» сл. та муз О. Єрмолова,
«Марічка» У.Н.П.
| Охтирський міський ЦПО-МАН учнівської молоді гурток «Вокальний»
| Темнишева Марина Владиславівна
| участь
|
13.
| Заверюха Сусанна
| «Ой на гору козак воду носить» у.н.п., «Вишиванка» у.н.п.
| Конотопська дитяча школа мистецтв Конотопської міської ради
| Будник Наталія Олександрівна
| участь
|
14.
| Гудименко Катерина
| «Два крила»
сл.. Та муз Н.Май,
«Ой роде наш
красний» у.н.п.
| Ряснянський НВК Краспопільського району, вокальний гурток «Елегія»
| Герман Євгенія Олексіївна
| участь
|
15.
| Котляревська Дарина
| У.н.п. «Була собі …»
Анастасія Ілащук «Співанка»
| Недригайлівський районний будинок дитячої та юнацької творчості Недригайлівської районної ради
| Павленко Любов Адамівна
| участь
|
16.
| Березова Анна
| «Жду-чекаю» сл., муз О.Тимошенко, «Мамина колискова» у.н.п.
| Лебединський ЦПО вокальний гурток «Гармонія»
| Шелепова Лариса Петрівна
| участь
|
17.
| Козлова Єлизавета
| «Заспіваймо пісню за Україну» сл.. Та муз О Пономарьова, «Балада про мальви» с л.. Б.Гура, муз В. Івасюка
| Гвинтівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ Гвинтівської сільської ради Буринського району
| Сабадашова Надія Василівна
| участь
|
18.
| Cабчук Анастасія
| «Соловейко»
Сл та муз невідомі«Білий ангел»
| Вокальний ансамбль «Зорепад» Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»
| Бабич Лариса Миколаївна
| участь
|