Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
The pupil and his world. The Letter ooУрок у 1 класі Мета: формувати та активізувати лексико-фонетичні навички, навички усного мовлення, письма; прищепити цікавість до навчання. Обладнання: унаочнений план уроку; картинки, підручник, букви-мозаїка, мікрофон.
ХІД УРОКУ І. Привітання - Good morning, dear children. Sit down.
II. Оголошення теми та завдань уроку. Знайомство з планом уроку у картинках
Учитель. Сьогодні ми вирушимо у веселу подорож, у гості до букви Оо. Але зла відьма із замку АБС приготувала нам кілька завдань, які ми маємо виконати. Наприкінці уроку біля кожного завдання 1, 2, 3... ви закріпите на дошці картинки ☺«funny faces», якщо завдання вам сподобалось найбільше, і «sad faces», якщо не сподобалось. III. Фонетична зарядка
Учитель. Разом з нами у подорож вирушає улюблений Mr Tongue. — Розпочати нашу подорож нам допоможе Mr. Tongue. Mr. Tongue не любить довго спати. Він прокидається І раненько, відкриває вікно [w] [w] [w]. Погода чудова, і він каже [а:] [а:] [а:]. Швиденько робить ранкову зарядку, прибирає в кімнаті, вибиває килим [р-b] [р-b] [р-b], трохи попрацював пилососом [t-d] [t-d] і [t-d]. Подивився у дзеркало, а воно забруднилось, і вигукнув [аі]. Похекав на нього [h] [h] [h]. Почав витирати і в одну сторону [аu] [аu] [аu], і в іншу [іе]. Все, дзеркало чисте. Пішов Mr. Tongue на кухню снідати, п’є чай, але чай гарячий, він його студить [f-v] [f-v] [f-v]. Вибігає з будинку і збирається з нами в подорож, у гості до букви Оо. Але Mr. Tongue вирішив мандрувати на автомобілі. Гріє мотор [r] [r] [r]. Нарешті поїхав [d] [d] [d]. А ми будемо його наздоганяти. Are you ready?
|