Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






II. Актуалізація опорних знань.





План – конспект уроку

В 7 – В класі гімназії №4 м. Луцька

на тему:

„Множення різниці двох виразів на їх суму”

 

 

Підготувала:

Студентка 42 групи

математичного факультету

Ковальчук Юлія Василівна

 

Методист: Швай Ольга Леонідівна.

Вчитель: Кривцун Тетяна Володимирівна.

 

 

Луцьк – 2011

Тема: Множення многочлена на многочлен

Мета:

- навчальна: навчити дітей множити многочлен на многочлен та застосовувати ці вміння до розв’язання вправ даної теми;

- розвиваюча: розвивати в учнів логічне мислення, вміння аналізувати та виконувати вправи даної теми;

- виховна: виховувати в учнів культуру математичного запису, активність та уважність на уроці математики, впевненість у своїх силах і самостійність.

Тип уроку: урок формування вмінь та навичок.

Обладнання: дошка, крейда, підручник,унаочнення.

Структура уроку

I. Організаційна частина та перевірка домашнього завдання. (7 хв.)

II. Актуалізація опорних знань. (5 хв.)

III. Формування умінь та навичок. (19 хв.)

IV. Підсумок уроку. (2 хв.)

V. Домашнє завдання. (2 хв.)

VI. Самостійна робота. (10 хв.)

Хід уроку

I. Організаційна частина.

Вчитель: Добрий день, сідайте!

(Учні вітаються та сідають за парти.)

Вчитель: Відкрийте свої зошити. Всі виконали домашнє завдання? Які є запитання до нього?

( Якщо є запитання, то даю відповідь на них.)

 

II. Актуалізація опорних знань.

Вчитель: Повторимо вивчений матеріал. Що називається многочленом?

Учень: Многочленом називається сума кількох одночленів.

Вчитель: Який многочлен називається многочленом стандартного вигляду?

Учень: Многочлен, що є сумою одночленів стандартного вигляду, серед яких немає подібних членів, називається многочленом стандартного вигляду.

Вчитель: Що називається степенем многочлена стандартного вигляду?.

Учень: Степенем многочлена стандартного вигляду називається найбільший зі степенів одночленів, що утворюють даний многочлен.

Вчитель: Як помножити одночлен на многочлен?

Учень: Щоб помножити одночлен на многочлен досить одночлен помножити на кожен член многочлена і отримані добутки додати.

Вчитель: Як помножити многочлен на многочлен?

Учень: Щоб помножити многочлен на многочлен треба кожен член одного многочлена помножити на кожен член іншого многочлена і отримані добутки додати.

Date: 2016-07-25; view: 230; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию