Главная Случайная страница


Полезное:

Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?


Категории:

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника






Информационные ресурсы





· Левкина Т. Встречаем Пасху. Традиции, рецепты, подарки.-М.: Даръ, 2009.

· Курбатова Н.В. Учимся рисовать. М., 2002.

· http://adalin.mospsy.ru/l_03_00/l0200.shtml

· http://ru.wikipedia.org/wiki

· http://www.list7i.ru/?mod=boards&id=354


 

Конспект навчального заняття.

Виконання пасхальної листівки

в техніці скрапбукінг.

Для учнів дошкільного віку

1-ого року навчання

 

Час проведення: 1 навчальну годину (25хв.)

 

 

підготувала ПДО

Белокопитова Є.В.

 

 

2014 Липецьк

 

Дидактичне обгрунтування заняття.

Адаптована програма:

«Цветик - семицветик»

1-й рік навчання.

Вік учнів 4-6лет.

 

Мета заняття: створення умов для освоєння способів виготовлення великодньої листівки та формування уявлення про види листівок виконаних в техніці скрапбукінг.

 

Універсально-навчальні дії

особистісні:

Виховувати повагу до народних традицій, виховувати усвідомлене розуміння історичної та художньої цінності своєї культурної спадщини;

формування інтересу до православного свята - Великдень;

розвиток акуратності, уважності, працьовитості.

регулятивні:

Спонукати до самостійного творчого вибору оформлення листівки.

Пізнавальні:

Знайомство з традиціями декоративного оформлення великодніх яєць.

Формування бази навичок в роботі з різними художніми матеріалами.

Розвиток творчої уяви, естетичного сприйняття.

комунікативні:

сформувати вміння слухати і вступати в діалог;

брати участь у колективному обговоренні;

продуктивно взаємодіяти і співпрацювати з однолітками і дорослими.

 

Матеріально-технічне оснащення:

олівець простий;

кольоровий папір (крейдований, гофрований і ін.);

кольоровий картон;

клей олівець;

дитячі та фігурні ножиці;

стікери з великодніми вітаннями;

шаблон - яйце, корзинка;

Дидактичне забезпечення:

план - конспект до заняття;

презентація;

зразки листівок.

 

плановані результати

Через декоративно-прикладну і пізнавальну діяльність діти оволодіють технікою скрапбукінгу, познайомляться з новими художніми матеріалами і інструментами і виконають пасхальну листівку.

 

 

Організаційний момент.

вітання;

перевірка явки учнів;

заповнення журналу відвідування;

створення навчальної ситуації;

мотивація учнів на навчальну діяльність;

Навчальна ситуація і теоретична частина.

- Хлопці, ви знаєте яке свято, ми будемо святкувати у неділю? Що ви знаєте про це свято? Що в ньому особливого?

У цей день, люди обмінюються фарбованими, розписаними яйцями і говорять один одному «Христос Воскрес» - «Воістину Воскрес»!

Традиційним символом свята є - фарбоване яйце. Давайте подивимося традиційні способи розпису великодніх яєць.

Ми сьогодні виконаємо пасхальну листівку з символом паски. Працювати будемо в новій для вас техніці - скрапбукінг.

Скрапбукінг - це вид декоративно-прикладного мистецтва, що полягає у виготовленні і оформленні оригінальних виробів своїми руками із застосуванням, фото кадрів, кольорового паперу, тасьми, стрічок, бісеру, гудзиків та інших декоративних матеріалів.

Практична робота: виготовлення листівки.

вступний інструктаж педагога:

повідомлення назви практичної роботи;

роз'яснення завдань практичної роботи;

ознайомлення з об'єктом праці (зразком);

ознайомлення із засобами навчання, за допомогою яких буде виконуватися завдання (обладнання, інструменти, пристосування);

демонстрація поетапного виконання листівки:

см. додаток, презентація

Попередження про можливі труднощі при виконанні роботи;

по інструктаж техніки безпеки.

самостійна робота учнів;

поточний інструктаж педагога (по проводиться ходу виконання учнями самостійної роботи);

контроль за виконанням роботи і консультативна допомога.

5. Виставка готових робіт.

6. Підведення підсумків заняття педагогом:

повідомлення педагога про досягнення цілей заняття;

виставлення оцінок;

заохочення.

 

інформаційні ресурси

Левкина Т. Зустрічаємо Великдень. Традиції, рецепти, подаркі.-М.: Дар'я 2009.

Курбатова Н.В. Вчимося малювати., 2002.

http://adalin.mospsy.ru/l_03_00/l0200.shtml

http://ru.wikipedia.org/wiki

http://www.list7i.ru/?mod=boards&id=354

 

Date: 2016-05-18; view: 275; Нарушение авторских прав; Помощь в написании работы --> СЮДА...



mydocx.ru - 2015-2024 year. (0.006 sec.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав - Пожаловаться на публикацию