Как сделать разговор полезным и приятным Как сделать объемную звезду своими руками Как сделать то, что делать не хочется? Как сделать погремушку Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами Как сделать идею коммерческой Как сделать хорошую растяжку ног? Как сделать наш разум здоровым? Как сделать, чтобы люди обманывали меньше Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили? Как сделать лучше себе и другим людям Как сделать свидание интересным?

АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

IV. Учасники змагань та умови проведення

про проведення обласних змагань з міні-футболу «40+»

(30.05-04.07.2015)

М. Черкаси

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Турнір проводиться з метою популяризації та розвитку міні-футболу в області, організації дозвілля серед населення обласного центру. Основні завдання: сприяти піднесенню престижу міні-футболу в області; підвищення рівня майстерності футболістів-аматорів; виявлення команд-переможниць проведеного турніру.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

Загальне керівництво здійснює управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Громадська організація «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області». Безпосереднє проведення змагань покладається на Громадську організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головну суддівську колегію.

ІІІ. МІСЦЕ І СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться у СК «Манеж» м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102 в період з 30 травня до 4 липня 2015 року. Ігровий день: субота.

IV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

До участі в турнірі допускаються команди КФК, спортивні, футбольні клуби та команди сформовані на основі самодіяльності. До змагань допускаються гравці, внесені в заявочний лист команди, яким на момент початку змагань виповнилося 39 років. Також, як виняток, командам дозволяється заявити двох гравців, яким на момент початку змагань виповнилося 35 років. Під час турніру дозволяється дозаявити двох гравців 1975 р.н. і старше (40 років і старші).

Команди грають 2 тайми по 20 хвилин з 2-ох хвилинною перервою із зворотною заміною. Під час гри на полі присутні 5 гравців команди, враховуючи воротаря. Змагання проводяться згідно правил гри в міні-футбол.

Команди грають по коловій системі в одне коло, відповідно до календаря ігор (додається). Далі команди, що посіли 1 та 2 місця розігрують між собою чемпіонство, а команди, що посіли 3 та 4 місця – третє місце.

У разі рівності очок у двох або більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники: 1) більша кількість перемог в особистих зустрічах;

2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах;

3) краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;

4) більша кількість перемог у всіх матчах;

5) більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах.

У разі, якщо основний час матчу плей-офф раунду завершується внічию, призначається серія післяматчевих пенальті (по чотири удари кожної команди, у випадку рівного рахунку – до першого промаху).

Якщо учасник вибуває зі змагань, то за не проведені матчі його суперникам зараховується технічна перемога (5:0). Якщо команда вчасно не з’явилася на гру (протягом 10 хвилин від початку гри), то його супернику зараховується технічна перемога (5:0).

У разі, якщо команда зіграла менше 50 % ігор – усі результати команди анулюються.

Перед кожною грою представник команди повинен заповнити протокол матчу в присутності суддів, якщо він цього не зробив, то команді зараховується технічна поразка (0:5).

Команді-учасниці дозволяється заявити не більше 1 професійного гравця.

V. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

Вилучення в кінці гри: два попередження в одній грі, гравець вилучається до кінця гри, команда продовжує грати в меншості 2 хвилини або до пропущеного м’яча. Вилучений гравець має право брати участь в наступній грі своєї команди тільки з дозволу Головної суддівської колегії. У разі якщо гравець отримує два попередження в одній грі (червона картка) та пропускає наступну гру, жовта картка не йде йому у накопичення.

Пряме вилучення до кінця гри: 1 гра дискваліфікації. Грубе порушення правил з ціллю нанесення травми – 3 гри дискваліфікації, за вираз ненормативною лексикою на адресу арбітра – 1 гра дискваліфікації, за бійку між суперниками на футбольному майданчику – під час гри, в перерві, по закінченню зустрічі – дискваліфікація до кінця турніру. Після 3-х попереджень гравець пропускає одну гру.

Якщо відбувся зрив матчу недисциплінованою поведінкою – гравця, гравців, тренера, представника однієї з команд – команді зараховується технічна поразка (0:5).

Якщо гравець, який не вписаний в заявочний лист, брав участь у грі, то команді зараховується технічна поразка (0:5).

Господар поля (команда, яка в календарі стоїть першою) забезпечує м’яч на гру. В разі збігу кольору форми, перевага віддається команді гостей. М’яч на гру вибирає арбітр матчу, а також заміна м’яча відбувається тільки з дозволу арбітра. Ігри проводяться тільки міні-футбольним м’ячем.